Středa 29.listopad 2023

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Framus Five Michala Prokopa

Napsat e-mail Tisk

Framus Five Michala Prokopa  

Název:
Framus Five Michala Prokopa
Datum konání:
27.04.2013 19.00 h
Místo konání:
Prodejní zahrada Trees - Červený Kostelec
Kategorie:
Hudba

Popis

S velkou radostí vám oznamujeme, že hudební podvečery v tomto roce zahájí svým koncertem významný český muzikant Michal Prokop, kterého mimo jiné znáte také z uvádění pořadu české televize Krásné ztráty.

Novinkou pro letošní rok je prodej lístků přes www.kupvstupenku.cz , ale i nadále si můžete vstupenku vyzvednout u nás v prodejní zahradě nebo v Informačním centru v Červeném Kostelci. Další novinkou je prodej lístků na konkrétní místa a předprodej bude zahájen od 11. 3. Těšíme se na vás.
Zahradníci a kavárníci z prodejní zahrady v Č. Kostelci, www.prodejnizahrada.cz

Místo konání

Místo:
Prodejní zahrada Trees -
Město:
Červený Kostelec

Popis

Společnost se zabývá projektováním a realizací především soukromých zahrad a prodejem zahradnických potřeb. V areálu je ale také kavárna, která je místem pořádání kulturních a společenských akcí.

Webové stránky Prodejní zahrady

napojak

zahr1

zahr2

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře