Wednesday 12.August 2020

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Stane se Podrobnosti - Benefiční představení Jaroslava Duška Čtyři dohody

Napsat e-mail Tisk

Benefiční představení Jaroslava Duška Čtyři dohody  

Název:
Benefiční představení Jaroslava Duška Čtyři dohody
Datum konání:
11.10.2013 19.00 h
Místo konání:
Divadlo J.K.Tyla - Červený Kostelec
Kategorie:
Divadlo

Popis

Benefiční představení Jaroslava Duška Čtyři dohody

Srdečně vás zveme na geniální Duškovo představení na motivy knihy Čtyři dohody Dona Miguela Ruize (1. dohoda: Nehřešte slovem. 2. dohoda: Neberte si nic osobně. 3. dohoda: Nevytvářejte si žádné domněnky. 4. dohoda: Dělejte vše tak, jak nejlépe dovedete.) Kniha moudrostí starých Toltéků je aplikovaná na naši dnešní dobu a naše deformace. Dušek apeluje na vnitřní osvobození člověka, připomíná základní principy lidství, a to vše nesmírně humornou a laskavou formou. Představení se uskuteční v rámci Světového dne hospicové a paliativní péče a bude též vyvrcholením soutěže Šikovné ruce pro hospic 2013 aneb Lidé lidem. Těšíme se na vaši účast!

pořadatelé

Místo konání

Místo:
Divadlo J.K.Tyla -
Ulice:
Bř. Kafky 537
Město:
Červený Kostelec

Popis

Divadlo J. K. Tyla - velký sál (hlediště = 334 sedadel), kde se koná převážná část kulturních akcí (divadla, koncerty, zábavné pořady, pořady pro děti), zkoušky divadelního souboru a v malém sále (stolová úprava = 100 židlí) se pořádají velké schůze, zasedání, besídky, přednášky.

Nádherné Divadlo J. K. Tyla se nachází v Červeném Kostelci v samém středu tzv. kulturně-společenské zóny v těsném sousedství Základní školy V. Hejny a místní Sokolovny. Před budovou se nachází rozsáhlý Přírodní areál (Sady B. Němcové), ve kterém se každoročně koná vyhlášený Mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec.

Základní kámen byl položen 3. srpna 1924 - u té příležitosti se hrála Prodaná nevěsta v přírodním areálu na Chrbech. Divadlo bylo slavnostně otevřeno 25. října 1925. Hrála se Lucerna od Aloise Jiráska a Loupežník od Karla Čapka. U příležitosti 100. výročí úmrtí Josefa Kajetána Tyla dne 29. září 1956 bylo divadlo při slavnostním představení jeho hry "Jan Hus" přejmenováno na Divadlo J. K. Tyla.

Kontakty: +420 491 465 876 (provozovatel zařízení), +420 498 100 657 a +420 724 088 587 (předprodej vstupenek).

Program divadla na městských stránkách.

tyla


Zvětšit mapu

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře