Pondělí 26.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky V Trutnově startuje městská internetová televize TV DRAK

V Trutnově startuje městská internetová televize TV DRAK

drakTrutnov má svou městskou televizi! U příležitosti letošního festivalu Cirk-UFF zahájí plný provoz TV DRAK, městská televize šířená internetem. Diváci zde najdou reportáže z trutnovského regionu. Na přehledném video portálu budou mít prostor i městské organizace a spolky. Pro amatérské kameramany nabídne internetová televize možnost zveřejňování vlastních záznamů a reportáží.

"Jednoznačně podporuji aktivity, které se týkají zviditelnění Trutnova nebo zvýšení informovanosti občanů. Věřím, že TV Drak splní obě dvě tyto podmínky," komentoval rozjezd nové televize Ivan Adamec, starosta Trutnova. "Lokální zprávy jsou vždy zajímavé a pilotní program ukazuje, že tvůrci se snaží o mimořádnou aktuálnost."

Obyvatele Trutnova jistě zaujme i podstránka s názvem Stroj času, kde budou zveřejňovány archivní záběry z historie Trutnovska, a prostor tu bude i pro záznamy ze zajímavých akcí ve městě i z jednání zastupitelstva.

"Internetová televize www.tvdrak.cz je dostupná nejen na běžných počítačích, ale i mobilech a tabletech, kde je přizpůsobena pro pohodlné prohlížení videí," popisuje nový projekt jeho autor Martin Kindernay a dodává, že TV DRAK je první etapou ambiciózního televizního projektu. "Na podzim chceme spustit celodenní program a šířit ho z vysílače Šibeniční vrch. Diváci na Trutnovsku si pak budou moci TV DRAK naladit na běžnou digitální anténu," doplňuje Kindernay.

"Celému štábu držím palce a věřím, že projekt trutnovské televize postoupí na podzim do své plnohodnotné fáze. Ze svého působení v Senátu a nyní v Poslanecké sněmovně dobře vím, jak důležité jsou informace. Vítám každý nový projekt, který rozšíří mediální výběr nejen v Trutnově, ale celém kraji či státě," říká Ivan Adamec.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře