Neděle 21.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky V Královéhradeckém kraji zvítězila mezi zaměstnavateli společnost Ammann Czech Republic

V Královéhradeckém kraji zvítězila mezi zaměstnavateli společnost Ammann Czech Republic

seznam článků
V Královéhradeckém kraji zvítězila mezi zaměstnavateli společnost Ammann Czech Republic
Strana 2
Všechny strany

amanoFirma Ammann zvítězila v kategorii do 5000 zaměstnanců. Progresivním zaměstnavatelem regionu do 500 zaměstnanců je GMC Software Technology. Výroční ceny Klubu zaměstnavatelů za letošní rok, jejichž součástí je také ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu, byly v úterý 19. května rozdány na zámku v Novém Městě nad Metují.

Setkání zástupců nejvýznamnějších zaměstnavatelů Královéhradeckého a Pardubického kraje mělo bohatý program zahrnující kromě vyhlášení výsledků Zaměstnavatele regionu také diskuzi o spolupráci škol a firem, taktéž o zdravotní péči o zaměstnance. Za organizátora představil pořadí Pavel Hulák, ředitel Klubu zaměstnavatelů:

"V Královéhradeckém kraji symbolicky boduje jak zástupce tradičního průmyslu, výrobce stavebních strojů Ammann z Nového Města nad Metují, tak softwarová firma z Hradce Králové GMC. V kraji se daří také dalším strojírenským firmám, stejně jako společnostem z oblasti moderních technologií. To je dobrá zpráva o vyváženosti oborů tolik potřebné pro dlouhodobou stabilitu regionu i v době různých výkyvů ekonomiky."

Výsledky v Královéhradeckém kraji pro rok 2015:

Sodexo Zaměstnavatel regionu do 5.000 zaměstnanců

Ammann Czech Republic a.s.

Sodexo Progresivní Zaměstnavatel regionu do 500 zaměstnanců

GMC Software Technology s.r.o.

Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty VŠ (The Most Desired Company)

GMC Software Technology s.r.o.

HR manažerka společnosti Ammann Bronislava Kovářová za celý tým uvedla: "Ammann je finančně zdravá, stabilní společnost, jejíž nejsilnější hodnotou jsou zaměstnanci. V posledním období jsme investovali a stále investujeme do jejich vzdělávání a rozvoje, zejména v odborných dovednostech a komunikace v anglickém jazyce. Jsme na dobré cestě k navázání spolupráce se školami, které se zaměřují na strojírenské profese. Dobrovolná fluktuace je velmi nízká. V loňském roce jsme dokončili transfer výroby z našeho mateřského závodu v Langenthalu. Společnost dále investuje do nových technologií, pro nejbližší období plánujeme výstavbu nové lakovny."

Ředitelka generálního partnera Sodexo Benefity Martina Grygar Březinová také komentovala pořadí v tomto regionu: "Je vidět, že čím dál více zaměstnavatelů si uvědomuje, že největším bohatstvím jsou jejich lidé. Energie a úsilí, které investují do svých zaměstnanců, se jim mnohonásobně vrací v podobě lepších ekonomických výsledků."

Vyhlášení celostátních výsledků ročníku 2015 se uskuteční 16. června 2015 v Národní technické knihovně v Praze s doprovodnou konferencí "Jak náš vzdělávací systém připravuje žáky a studenty na digitální éru" a následným společenským večerem.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře