Pondělí 4.březen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky Forresti opět podporují náchodskou nemocnici

Forresti opět podporují náchodskou nemocnici

seznam článků
Forresti opět podporují náchodskou nemocnici
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Všechny strany

FG TZ 2015-11-30 03Po osobních počítačích a financích určených k vymalování celého oddělení, převzal primář Dětského oddělení náchodské nemocnice další sponzorský dar od internetové agentury FG Forrest. Ředitel agentury Radovan Jelen mu tentokrát předal sedm televizorů v hodnotě 35 tisíc korun.

Nejedná se ovšem pouze o aktivitu vedení společnosti. Částku mezi sebou totiž vybrali samotní zaměstnanci a společnost se ji následně rozhodla zdvojnásobit. "S náchodskou nemocnicí spolupracujeme od roku 2009 a za tu dobu jsme formou různých projektů věnovali částku 238 tisíc korun. Zajistili jsme výmalbu dětského oddělení krásnými motivy, pořídili počítače a nyní přišly na řadu televizory do jednotlivých pokojů," sdělil Radovan Jelen.

Jen pozitivní slova má na druhé straně i primář dětského oddělení Luděk Týce: "FG Forrest nám pomáhají již řadu let a proto si obzvláště vážíme i tohoto daru. Díky aktivitě Forrestů můžeme postupně zvelebovat naše dětské oddělení a malým pacientům tak alespoň touto cestou částečně zpříjemnit pobyt v nemocnici."

Spolupráce internetové agentury, jež má právě v Náchodě jednu ze svých tří poboček, trvá již od roku 2009. Podle slov jejího ředitele Radovana Jelena navíc rozhodně bude pokračovat i v nadcházejících letech. "Naše firma vznikla před 19 lety v nedalekém Hronově a dnes patří k absolutní špičce na tuzemském trhu dodavatelů webových řešení," říká Radovan Jelen a dodává: "Samozřejmě máme pořád na paměti, kde máme kořeny a rádi to touto cestou alespoň zčásti tomuto kraji vracíme," vysvětluje Jelen důvody, proč Forresti podporují právě náchodskou nemocnici.

FG Forrest je již od roku 1996 dodavatelem internetových řešení. Navrhuje webové prezentace, intranety a e-shopy. Mezi dlouhodobé klienty patří Skupina ČEZ, McDonald's, Komerční banka, AC Sparta Praha nebo Kancelář prezidenta republiky.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře