Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Ekonomika Podniky Do náchodského pivovaru zavítala skupina obchodníků z Brazílie

Do náchodského pivovaru zavítala skupina obchodníků z Brazílie

seznam článků
Do náchodského pivovaru zavítala skupina obchodníků z Brazílie
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

radnice 1 uprMinulý týden zavítala do náchodského pivovaru skupina obchodníků z brazilské společnosti Mr. Beer Cervejas Especiales ze Sao Paula. Pivovar PRIMÁTOR s touto firmou spolupracuje dva roky a pozvání do Náchoda přijali majitel společnosti Fabiano Wohlers a obchodní manažer Jeroen de Winter. Zkušenosti a zážitky přijeli načerpat se svými dvěma nejlepšími odběrately. Ti získali cestu do Náchoda jako odměnu za pravidelné odběry piva, za vzornou péči, kterou mu věnují a také za jeho propagaci.

Mr. Beer je importérem a významným distributorem piva v Brazílii. První obchod této společnosti byl otevřen v roce 2009 v Sao Paulu a od té doby se síť franšízových obchodů rozrostla na více jak šedesát. Firma nabízí ucelený koncept pivních dárkových balení, sudové pivo a široký láhvový sortiment, který je dnes nejrychleji rostoucím segmentem. PRIMÁTOR se tak objevuje i v nabídce brazilského Carrefouru nebo Makra.

Exportní manažerka Romana Jansová prožila s temperamentní skupinou Brazilců čtyři hektické dny. "Brazílie je země s velkým potenciálem a ohromný pivním trhem, kterému dominují nadnárodní společnosti a lokální piva. Mr.Beer má však koncept zcela odlišný. Zaměřuje se na pivní speciály - kvalitní, tradiční a svým původem jedinečná piva. To, že mohli naši zahraniční partneři spatřit na vlastní oči kádě na spilce, ochutnat pivo přímo z tanku nebo si promluvit se sládkem a poznat prostředí, ve kterém vzniká pivo i pro jejich firmu - to všechno vede k lepšímu vzájemnému poznání a porozumění. Osobní prožitek vnímám jako ten nejlepší prostředek k naplňování dalších cílů, které v Brazílii společně máme."

Skupina si během návštěvy prošla celý proces výroby piva a také si vyzkoušela slepou ochutnávku piv. Ta otestovala znalosti pivních stylů a ukázala, jak dobře se v našem portfoliu orientují. Silným zážitkem pro všechny zúčastněné byla návštěva radnice a vřelé přijetí starostou města Janem Birke. Následovala vyhlídka z náchodské zámecké věže, návštěva podzimního Adršpašského skalního města a prohlídka Prahy, všemi těmito krásami byli ohromeni.

"V Riu mají karneval, sambu, pláže. My máme tradici, zámek, pavlišovský řízek a k tomu skvělé pivo. Vnímám Brazilce jako národ živý, hlučný a velmi přátelský. Jejich nadšení a energie byla všudypřítomná a pro mě obohacující. Brazílie otevřela svou náruč našemu pivovaru a já věřím v to, že naše vzájemné obětí bude trvat nekonečně dlouho," dodala Jansová.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře