Úterý 23.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Závody, kde láska ke skateboardingu z pohraničí povstane z hrobu

Závody, kde láska ke skateboardingu z pohraničí povstane z hrobu

seznam článků
Závody, kde láska ke skateboardingu z pohraničí povstane z hrobu
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

kotel2

Tak dlouho štěkali psi kolem bývalé kotelny s přilehlou uhelnou v Broumově na měsíc, až bylo jejich přání vyslyšeno. Po čtyřech letech se vrátil duch skateboardingu do Broumovských stěn a oznámil svůj příchod na 30. březen 2013, kdy mezi všemi začne hrozně rád úřadovat. Zhruba od 10 hodin severovýchodočeského času zde vypukne minirampový JAM, na který jsou všichni srdečně zváni. Po minirampovém klání přijdou na řadu tři 15ti minutové besttricky (rail na zemi, bank s grindboxem a druhý bank).

A aby toho nebylo náhodou málo, se skateparkem ožije i bar, který si pod taktovou hůlku vezme sama Matka Tereza, respektive její spojka, jež nenechává taky nic náhodě. Proto bude možné si na místě zakoupit mošt z širokého repertoáru čerstvých moštů a dalších tekutých i netekutých pochoutek, které k ochutnání nabídne majitelka kamenného obchodu U Matky Terezy – zdravá výživa a životní styl, jež ráda obslouží nejednoho mlsouna.

Strádat nebudou ani příznivci a milovníci hudby, během závodů se diskžokejova kola gramofonů nezastaví, stejně jako ústa umělců, kteří budou podporovat závodníky prokládáním šlágrů na přání živým rapem pro maximální pohodu.

Po skončení závodů a potom, co vám rozdáme všechny sponzorské dary, nebude pochopitelně chybět ani večerní program, kterému oficiálně svítí na semaforu zelená.

Startovné činí 50 korun, za které dostane každý závodník porci Icekaffe místo paragonu. Patnáct korun ze startovného jde do kasy Domu dětí a mládeže Ulita Broumov. Je to sankce za regulérní poplatek za ježdění, které všichni platíme ve všední den. Zbylé peníze budou použity na pokrytí nákladů spjatých s hladkým průběhem závodu. V případě, že zbyde něco nad potřeby pokrytí akce, bude všechno utraceno za večerní polet pro ty, kteří si s sebou na závody přibalí spacák, popřípadě skafandr, a budou s námi nocovat v parku.

Jménem všech skejťáků z pohraničí zveme všechny skejťáky na kotelnickou operu s názvem Broumovská kotelnická mini sk8 seance aneb lokální skejtový závody zas trochu jinak. 

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře