Neděle 16.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Video: Hronovští hokejisté přivezli tři body z Vrchlabí

Video: Hronovští hokejisté přivezli tři body z Vrchlabí

seznam článků
Video: Hronovští hokejisté přivezli tři body z Vrchlabí
Strana 2
Všechny strany

hron1

V desátém kole krajské hokejové ligy nastoupil ve středu Hronov na ledě Stadionu Vrchlabí. Hronov svého soupeře nepustil ani na okamžik do vedení a v utkání provázeném častým vylučováním zvítězil konečným poměrem 4 : 2.

HC Stadion Vrchlabí - HC Wikov Hronov 2 : 4 (0 : 1, 1 : 2, 1 : 1)

V úvodu se u puku drželi spíše domácí, ale do žádných větších příležitostí se nedostávali. Hned v první minutě přišlo vyloučení Šakarova a domácí hráli přesilovou hru. V té měl jedinou větší šanci Provazník, který po přihrávce od Oppelta vystřelil na Svobodu, ten ale skvěle zasáhl. Poté se hra přesunula do pásma domácích, na Biegla nejprve vystřelil Suk, ale mířil pouze do betonů. O chvíli později se rozjel proti Bieglovi Šakarov, který brankou z dorážky otevřel skóre utkání – 0 : 1. Hronov po prvním gólu ožil a pokoušel se o zvýšení skóre. Následně byli opět aktivnější domácí, skvěle chytající Svoboda ale všechny střely zneškodnil a do konce první třetiny už domácím skórovat nepovolil.

Vstup do druhé části se domácím vydařil. Po vyhraném vhazování vyvezli kotouč do pásma hostí, vrchlabský Svoboda přihrál zpoza branky Lepkovi a ten srovnal stav na 1 : 1. Ve 24. minutě rozjeli útočnou akci Fišer a Daňo, výměnu kotouče jim ale překazil Hamerský. Necelou minutu poté byl už Fišer úspěšnější, když hned po buly dokázal parádně prostřelit Biegla a poslal tak Hronov opět do vedení – 1 : 2. Ve 33. minutě sílil tlak Vrchlabí, změnu skóre to ale nepřineslo. Na konci třetiny se mohli opět radovat Hronovští. Fišer nejprve z otočky přihrál za brankou Dudadíkovi, ten mu poslal kotouč zpět a Fišer pak lehkým nahozením našel skulinu a poslal puk za Bieglova záda – 1 : 3.

Hned v úvodu poslední části se naskytla Hronovu další šance, Martin Franců přihrál dlouhým pasem na Šakarova, ten obkroužil vrchlabskou branku, zakončit se mu ale nepodařilo. Ve 45. minutě prostřelil Svobodu Bláha, který snížil na rozdíl jediné branky – 2 : 3. O dvě minuty později si vzali Hronovští svůj dvoubrankový náskok zpět, když Hubáček dokázal přesnou trefou překonat Biegla – 2 : 4. V 53. minutě se do brejku dostal Martin Franců, ale neproměnil. Následně se do dobré šance dostali i domácí. Jirků s Oppeltem vyjeli sami na Svobodu, Oppelt ale promáchl a kotouč získal pod kontrolu hronovský gólman. V závěru utkání se ještě Hronovští snažili vytvářet si tlak před vrchlabskou brankou a několikrát prověřili Biegla. V poslední půlminutě domácí zkusili odvolat brankáře, ale ani to jim už nebylo nic platné.

Hronov si tak po kvalitně odehraném utkání podpořeném vynikajícím výkonem Svobody v bráně odváží domů důležité tři body.

Branky: 21. Lepka (Svoboda M.), 45. Bláha (Fořt) - 5. Šakarov (Hubáček), 25. Fišer, 40. Fišer (Dudadík), 47. Hubáček (Franců Ma.)

Sestava HC Wikov Hronov: Svoboda - Hornyš, Borůvka, Táborský, Daňo, Ježík, Suk - Hubáček, Franců Ma., Šakarov - Vítek, Fišer, Dudadík - Franců Mi., Kozák, Vybíral

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře