Neděle 23.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty V Novém Městě se zázrak nekonal. Hokejisté Náchoda vysoko prohráli

V Novém Městě se zázrak nekonal. Hokejisté Náchoda vysoko prohráli

hokna

Po solidním výkonu proti Hronovu hokejisté z Náchoda zajížděli v neděli v dalším zápase krajské hokejové ligy na led tradičního okresního rivala Nového Města nad Metují, který suverénně vede tabulku. Zázrak se nekonal a Náchod prohrál vysoko 8 : 1.

Náchod se musel obejít bez Šejnohy a Škody, po delší pauze se objevil v sestavě Presse, hrál i doléčený Hudeček. V brance nastoupil mladý Kolbaba, záda mu kryl junior Mertlík. Domácí nastoupili s Horáčkem v brance, bez Ježka, Janouška, Prause a Zámečníka.

Zápas začal šancí Náchoda, když ve 45. sekundě prozkoušel opakovaně Horáčkovu pozornost Hudeček. Ve 13. minutě padl první gól zápasu zásluhou Dittricha – 1 : 0. V půli 14. minuty se prezentoval ranou i dorážkou Pánek. Po minutě Verner využil nahrávek Hudečka a kapitána Vondřejce a srovnal stav na 1 : 1. Po chvíli se k ráně i dorážce dostal Chudý. V 19. minutě se neprosadil Petr, z protiútoku vypálil od modré Řehák a zaskočil Kolbabu, když puk záhadně změnil trajektorii a domácí tak šli do kabin s jednobrankovým vedením – 2 : 1.

Do druhé části vstoupil Náchod aktivně a v polovině 3. minuty měl slibnou šanci Verner. V 5. minutě Reichmann zvýšil na 3 : 1 pro domácí, když zpoza branky nahodil kotouč Kolbabovi na rameno a ten se dokutálel za brankovou čáru. V 12. minutě se trefil Kodym – 4 : 1. V 19. minutě po závaru před brankou Náchoda vypálil Řehák a upravil na třetinových – 5 : 1. Kolbaba prakticky nemohl zasáhnout, když v brankovišti ležel soupeř. V úvodu 20. minuty byl ještě vyloučen Pavlík, ale stav se již do sirény nezměnil.

Do 3. třetiny vstoupili náchodští šancí Petra a po chvíli i Pánka. V půli 4. minuty fauloval domácí kapitán Jakl. Spartakovci oslabení přestáli bez úhony a v 6. minutě gólově udeřili Potučkem – 6 : 1. V polovině 7. minuty se trefil Stehno a upravil na 7 : 1. O sedm minut déle Mach upravil na konečných 8 : 1 pro domácí.

Další zápas sehrají Primátoři na domácím ledě ve středu 28. listopadu od 18 hodin a soupeřem jim bude tým z konce tabulky HC Opočno. V tomto utkání musí Náchod bezpodmínečně zvítězit, jinak by postupové ambice do finálové osmičky utržily další, možná již osudový, šrám.

Branky: Dittrich, Marša, Reichmann, Kodym, Řehák, Potuček, Stehno, Mach - Verner

Sestava Náchoda: Kolbaba, (Mertlík) – Pánek, Horčička (21. – 40. min. Burdych), Dostál, Pavlík, Burdych, Macháček (1. – 20. min. a 41. – 60. min.) – Verner, Vondřejc, Hudeček, Chudý, Petr, Presse (43. – 45. min. Špetla), Zeman, Jurča, Karel

Sestava Nového Města nad Metují: Horáček - Jakl - Hejduk, Marša - Dufek, Plíhal - Šnejdr, Chmelík - Kodym - Reichmann, Potuček - Stehno - Škoda, Mach - Řehák - Dittrich

Foto archiv HC Náchod

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře