Neděle 16.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Utkání červenokosteleckých žen ve volejbale bude mít moderátora a bude přenášeno na internet

Utkání červenokosteleckých žen ve volejbale bude mít moderátora a bude přenášeno na internet

seznam článků
Utkání červenokosteleckých žen ve volejbale bude mít moderátora a bude přenášeno na internet
Strana 2
Všechny strany

zenyTČervenokostelecké volejbalistky, které po vánoční přestávce opět bojují o první tři místa ve 2. lize, připravily pro své fanoušky bonbónek – jejich sobotní mistrovské dvojutkání s první Českou Třebovou budou přenášet kamery a utkání bude komentovat moderátor. Jak to bude ve sportovní hale vypadat, se můžete přijít na vlastní oči přesvědčit v sobotu 24. ledna od 11 a 15 hodin.

"Přátelé, kamarádi, chtěli bychom vás pozvat 24. ledna na volejbalový dvojzápas do Červeného Kostelec. Jedná se o zápas II. ligy žen mezi TJ Červený Kostelec a TJ Sokol Česká Třebová. Určitě bude super atmosféra a poprvé v hale bude profesionální moderátor, hudební doprovod, televizní kamery a vše bude živě vysíláno do internetu. To vše díky aktivnímu nasazení lidí z agentury Tvůj Dj, TRUTproduction, EkoN-SYS s.r.o. a KudrnacNET," uvádí se na webu volejbalového oddílu.

Zápas budete moci sledovat na serveru youtube.com (přímý odkaz bude během 20. ledna doplněn). Přenos budou zajišťovat tři kamery: Dvě v rozích a jedna nad hřištěm. O požitek ze sportovního výkonu se vyjma volejbalistek postará také moderátor, který uvede hráčky na kurt a bude mezi výměnami přinášet info o zápase a komunikovat s diváky. Přijďte proto podpořit červenokostelecké volejbalistky a dobře se pobavit do sportovní haly!

"Hlavním důvodem pro tuto speciální akci je medializace červenokosteleckého volejbalu a zpřístupnění důležitého zápasu lidem, kteří se nemůžou dostavit. A chceme také samozřejmě díky moderátorovi a hudbě nabídnout dobrou sobotní zábavu pro veřejnost. Když se to osvědčí, podobné akce bychom rádi příští sezonu uspořádali častěji, např. jednou za měsíc," přiblížil záměr volejbalového oddílu trenér ženského družstva A Martin Burdych.

Foto Martin Kábrt, zdroj www.cervenykostelec.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře