Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Trutnováčkův vánoční dárek: I letos můžete sportovat za snížené vstupné

Trutnováčkův vánoční dárek: I letos můžete sportovat za snížené vstupné

seznam článků
Trutnováčkův vánoční dárek: I letos můžete sportovat za snížené vstupné
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

bazTrutnováček i letos naděluje vánoční dárky! Pro malé i větsi sportovce si připravil společně s trutnovským plaveckým bazénem a zimním stadionem předvánoční rodinnou akci. Rodič, který dorazí na zmíněná sportoviště se svými dětmi, zaplatí ve vybraných termínech pouze vstupné za sebe, až 2 děti, které půjdou s ním, mají vstup zdarma.

"Obdobná akce proběhla i v loňském roce a měla mezi rodiči a dětmi velký úspěch," upozorňuje Ivan Adamec, starosta města Trutnova.

Plavecký bazén bude otevřený před Vánoci v úterý a ve středu od osmi hodin. V úterý do 20:00 s hodinovou přestávkou od 13:00 do 14:00 a ve středu až do 21:00 s přestávkou od 14:00 do 15:00. Na Štědrý den pak bude přístupný nepřerušeně od 10:00 do 14:00. "Stejně tak zimní stadion bude otevřený v předvánoční úterý a středu. Vždy dopoledne od 9:00 do 12:00, v úterý znovu od 12:15 do 15:30. A ve středu odpoledne od 12:15 do 15:45," uvádí Martin Veselý, ředitel společnosti Mebys Trutnov, a upozorňuje, že akce je určena pro rodiče s dětmi do 15 let.

"Živého Trutnováčka budou moci děti potkat také na Malých adventních trzích, které se konají ve Společenském centru UFFO. Trutnováček zde bude pro děti v pátek a sobotu," říká Ivan Adamec. Zároveň bude Trutnováček upozorňovat na sportovní akci s plaveckým bazénem a zimním stadionem. I Ivan Adamec tak zve všechny rodiny, aby si před Vánocemi přišli zasportovat a Trutnováčkův vánoční dárek si náležitě užili.

Projekt Trutnováček.cz je internetovým projektem města Trutnova. Je určený především pro rodiče s malými dětmi a má za cíl informovat je o zajímavých akcích pro rodiny. Na jeho stránkách se objevují jak informace o tom, jaké momentální akce se ve městě dějí, tak i dlouhodobé zájmové kroužky pro děti, ale i pro rodiče. Nedílnou součástí je seznam míst, kde rodiče najdou dětská hřiště, mateřská centra i restaurace a cukrárny, které jsou otevřené rodinám s dětmi.

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře