Úterý 27.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Skvělý začátek zápasu rozhodl o dalších bodech pro hokejisty Hronova

Skvělý začátek zápasu rozhodl o dalších bodech pro hokejisty Hronova

seznam článků
Skvělý začátek zápasu rozhodl o dalších bodech pro hokejisty Hronova
Strana 2
Všechny strany

hokdv1

Ve 14. kole krajské hokejové ligy hostil v neděli Hronov na svém ledě soupeře ze Dvora Králové. Domácím se podařil perfektní vstup do utkání, ve kterém nasázeli svému soupeři hned pět branek a hosté korigovali skóre až v závěru utkání.

HC Wikov Hronov - HC Dvůr Králové n. L. 9 : 4 (5 : 0, 1 : 1, 3 : 3)

Hned ve druhé minutě šel na trestnou lavici Laš a Hronov hrál přesilovku. Táborský přihrál Fišerovi a ten ze středního pásma prokličkoval až před Škopa a přesnou střelou otevřel skóre utkání – 1 : 0. Neuběhlo ani půl minuty a Hronov opět skóroval, další gól padl z hole Martina Franců – 2 : 0. Hronovští byli dále aktivní, šanci měl nejprve Fišer a poté i Ježík, který vystřelil na Škopa hned po vyjetí z trestné. V osmé minutě hrál Hronov další přesilovku, ve které se dokázala prosadit nová posila do útoku, Martinec a svým premiérovým gólem v hronovském dresu zvýšil na 3 : 0 a Škopa ve dvorské brance vystřídal Karban. V 10. minutě hostující celek zvýšil tlak před Exnerem, ale v koncovce úspěšný nebyl. Následně mířil od modré Táborský, Karban ale situaci zachránil. V 11. minutě přihrál Martinec před brankou Dudadíkovi a ten poslal kotouč do odkryté branky – 4 : 0. Gólovou smršť domácích v první třetině zakončil Hubáček, který tečoval Hornyšovu střelu od modré – 5 : 0. Do první sirény už se dále nikdo neprosadil, a tak Hronovští odcházeli do kabin s pětibrankovým vedením.

V úvodu druhé části sehráli hosté přesilovku, ale gól nevstřelili. Poté měl šanci nejprve Ježík a následně i Šakarov, ani jedna akce však brankou neskončila. Ve 25. minutě vyjel proti Exnerovi Jiráček, koncovka se mu ale nevydařila. Ve 34. minutě se obdobná šance naskytla i Fišerovi, Karban jeho střelu však zachytil. Následně střílel od modré Zdráhal, Exnerovi propadl kotouč mezi betony a hosté snížili na 5 : 1. V závěru rozjeli útočnou akci Kozák a Martin Franců, několikrát si mezi sebou vyměnili puk a Kozák nakonec úspěšně zakončil za Karbanova záda – 6 : 1.

Do závěrečné třetiny vstoupili Hronovští opět gólem - Hubáček zachytil Vítkovu přihrávku a z mezikruží spolehlivě zakončil – 7 : 1. Ve 43. minutě přihrál Hubáček do jízdy Šakarovovi a ten ve vlastním oslabení navýšil na 8 : 1. V závěru hronovští trochu polevili a toho využili hosté, kteří tak zásluhou Dvořáka přidali další branku – 8 : 2. V 57. minutě Fišer skvěle prokličkoval mezi Dvorskými obránci a přidal devátý gól pro domácí – 9 : 2. V závěru už měli hronovští výhru v utkání zaručenou, a tak zvolnili a dovolili v poslední minutě hostům snížit – nejprve se prosadil Zmítko a šest vteřin před závěrečnou sirénou skóroval za hosty Komárek a určil tak konečné skóre zápasu na 9 : 4.

Branky: 3. Fišer (Táborský), 3. Franců Ma. (Franců Mi., Kozák), 8. Martinec (Fišer, Táborský), 11. Dudadík (Martinec, Fišer), 13. Hubáček (Hornyš), 40. Kozák (Franců Ma.), 41. Hubáček (Vítek), 43. Šakarov (Hubáček), 57. Fišer - 38. Zdráhal (Pavelka), 55. Dvořák (Zmítko), 60. Zmítko (Lelka, Dufek), 60. Komárek (Zmítko)

Sestava HC Wikov Hronov: Exner – Hornyš, Borůvka, Táborský, Daňo, John, Ježík, Vybíral – Hubáček, Šakarov, Vítek – Martinec, Dudadík, Fišer – Franců Ma., Kozák, Franců Mi. - Ansorge

Další výsledky: Nové Město - Náchod 8 : 1, Vrchlabí - Jičín 3 : 6, Hronov - Dvůr Králové 9 : 4, Třebechovice - Nová Paka 5 : 4, Nový Bydžov - Semechnice 17 : 1.

Video archiv HC Wikov Hronov

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře