Středa 26.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Série proti Novému Městu rozhodnuta. Hronov obhájil loňský bronz

Série proti Novému Městu rozhodnuta. Hronov obhájil loňský bronz

dsc 1628 1

Hronov si hned v první třetině třetího zápasu krajské hokejové ligy o 3. místo dokázal vybudovat čtyřbrankový náskok a určil tak vývoj zápasu. Domácí se snažili s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale nakonec zvládli vstřelit pouze čestný gól. Hronovští tak zvítězili i ve třetím utkání a mohou slavit třetí místo.

TJ Spartak Nové Město n. M. - HC Wikov Hronov 1 : 8 (0 : 4, 1 : 2, 0 : 2)

Hronovu se vstup do utkání vydařil a hned na začátku 4. minuty dokázal Horáčka překonat Daňo – 0 : 1. Blízko k dalšímu navýšení skóre byl Hronov v 8. minutě, kdy Dudadík zachytil dlouhý pas od Martince a poslal přesnou přihrávku na Fišera, tentokrát však Horáček svůj tým podržel. O chvíli později už domácí takové štěstí neměli, puku se chopil Hubáček, který dokázal najít mezeru mezi brankovou tyčí a Horáčkovými betony – 0 : 2. Ve 14. minutě předvedli Hronovští pěknou kombinaci, na jejímž konci Táborský zamířil přesně a našel skulinu mezi betony domácího gólmana – 0 : 3. A o minutu později zvýšili hosté zásluhou Fišera už na 0 : 4.

Do druhé třetiny vstoupili domácí s chutí o zvrat nelichotivého výsledku, jejich snažení se vyplatilo a po dvou minutách přihrál Lukášek před branku Reichmannovi, který poslal kotouč za Kolbabova záda – 1 : 4. V úvodu druhé třetiny byli aktivnější domácí, ale více než jednu branku z toho vytěžit nedokázali. Poté se opět dokázali prosadit hronovští hráči – Ropický přihrál do jízdy Vítkovi a ten z mezikruží zamířil naprosto přesně – 1 : 5. Pěkná akce se povedla Martinovi Franců, který obešel dva novoměstské obránce, kotouč ale přizvednout nedokázal, a tak šance zůstala nevyužitá. Na druhé straně měl dobrou příležitost Kodym, ale Kolbaba Hronov opět podržel. Závěr druhé třetiny ještě okořenila bitka mezi Vybíralem a Prausem. Ve 39. minutě také došlo k navýšení hronovského vedení, které zajistil klinicky přesnou střelou hronovský kapitán – 1 : 6.

Zbývala poslední dvacetiminutovka a Hronov vedl o pět branek, svůj náskok ještě navýšil ve 46. minutě, kdy těsně před Huškem přihrál Martinec Dudadíkovi a ten zametl kotouč do novoměstské branky – 1 : 7. Do samostatného úniku ujel Dittrich, ale Kolbaba jeho akci spolehlivě přečetl. V závěru bylo ještě nařízeno trestné střílení, proti Kolbabovi vyjel Stehno, nájezd mu ale nevyšel. Deset vteřin před závěrečnou sirénou skórovali Hronovští po osmé, když na konečných 1 : 8 zarovnal výsledek utkání Vítek.

Hronov tak zvládl boj o třetí místo ukončit již po třech zápasech a stejně jako loni mu patří třetí příčka.

Sestava HC Wikov Hronov: Kolbaba – Borůvka, Daňo, Táborský, Hornyš, Ježík, Vybíral - Polák, Hubáček, Franců Ma. – Fišer, Martinec, Dudadík – Vítek, Ropický, Franců Mi. – Rojšl

Branky a nahrávky: 23. Reichmann (Lukášek) - 4. Daňo (Franců Ma., Polák), 10. Hubáček (Franců Ma.), 14. Táborský (Franců Ma., Polák), 15. Fišer (Dudadík), 33. Vítek (Ropický, Vybíral), 39. Hubáček, 46. Dudadík (Martinec, Fišer), 60. Vítek (Ježík, Franců Mi.)

Foto J.Mach archiv HC Wikov Hronov 

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře