Úterý 23.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Poslední utkání základní části hokejisté Náchoda prohráli. Dnes zahajuje play - off

Poslední utkání základní části hokejisté Náchoda prohráli. Dnes zahajuje play - off

seznam článků
Poslední utkání základní části hokejisté Náchoda prohráli. Dnes zahajuje play - off
Strana 2
Všechny strany

hoknach

K poslednímu zápasu základní části cestovali Náchodští Primátoři do Krkonoš proti Vrchlabí v citelně oslabené sestavě. Utkání prohráli 7 : 2 a v tabulce hokejové krajské ligy skončili na 9. místě. Neprobojovali se tak do vyřazovacích zápasů play - off, které dnes začíná na čtyřech stadionech.

HC Vrchlabí - HC Náchod 7 : 2 (0 : 0, 3 : 1, 4 : 1)

Náchod hrál vcelku otevřenou partii a domácí naráželi na nedobytnou tvrz jménem Navrátil. Změnu skóre nepřinesla ani početní výhoda Náchoda ve 4. minutě po faulu R. Svobody. Primátoři velmi dobře sehráli oslabení při vyloučení Šejnohy a Petra. Stav se nezměnil ani v 9. minutě po nedovoleném zákroku zkušeného beka Hamerského.

Do druhé části vstoupil Náchod aktivně a v čase 1:00 vytěžil početní převahu jednoho muže po faulu Buška. V půli 5. minuty hráli přesilovku po sekání Pánka domácí. Uplynulo 30 sekunk a Pulec rozjásal domácí ochozy – 1 : 0. V 9. minutě dostal Chudý nahrávku od Petra a bylo vyrovnáno – 1 : 1. To bylo na Biegla příliš a do branky putoval Effemberk. V úvodu 19. minutě zabránil Šejnoha soupeři zvednutím hole ve střelbě, ten situaci neustál a hostujícího centra rezultoval trest. Ten byl až příliš krutý v podobě branky z hole M. Svobody na konci téže min. – 2 : 1. Bohužel to nebylo ze strany domácích vše, ještě se trefil sekundu před sirénou podruhé Pulec – 3 : 1.

Do třetího dějství Náchod vstupoval s odhodláním porvat se ještě o body. Ty mohl přiblížit v půli 2. minuty pro Primátory Petr, který vsítil kontaktní branku. Jenže ta nebyla k oprávněné nelibosti hostí uznána, protože rozhodčí Machač kotouč v síti neviděl. V závěru téže minuty z levé strany vypálil tak přesně Pánek, že o regulérnosti této branky nemohlo být pochyb – 3 : 2. V polovině 4. minuty si notnou dávku smůly vybral hostující brankář Navrátil, když po tečované ráně Jakubce máchl lapačkou do prázdna – 4 : 2. O dvě minuty déle přesně vypálil z mezikruží Urban, když se dostal k blokované střele Zázvorky – 5 : 2. Když v úvodu 13. minuty zvyšoval Jirků z brankoviště na 6 : 2, to již bylo příliš i na skvělého Navrátila, který byl vyhlášen po zásluze nejlepším hráčem Náchoda. Do branky se postavil junior Mertlík a hned se měl co ohánět. V téže minutě přišel faul dalšího mladíka Špetly a domácí před náchodským náhradníkem rozpoutali střelnici. Ve 14. minutě se parádní umístěnou bombou trefil nad lapačku Mertlíka M. Svoboda a stanovil konečné skóre na 7 : 2.

Nyní čeká Primátory delší čas volno. K mistrovskému zápasu druhé části KLM vyjedou náchodští až v neděli 20. ledna v 17 hodin a soupeřem jim bude Stadion Nový Bydžov. Mnozí mají ještě v paměti předvánoční gólovou přestřelku se šťastným koncem pro Náchod.

Branky Náchoda: Chudý (Petr), Pánek, vyloučení 5 : 11, využití 3 : 0, střely 46 : 20, rozhodčí Machač - Bednář, Pavlíček J., diváci 615.

Sestava Náchoda: Navrátil (od 53. min. Mertlík) – Burdych, Dostál, Pánek, Horčička – Verner, Vondřejc, Špetla, Chudý, Šejnoha, Petr, Karel, Jurča, Zeman

Ve vyřazovacích bojích na sebe už dnes v duelech na tři vítězná utkání narazí Nové Město nad Metují a Jičín, Jaroměř s Vrchlabím, Třebechovice s Hronovem a Trutnov s Novou Pakou.

Foto a zdroj zprávy archiv HC Náchod       

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře