Pátek 19.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Pod Orebem Hronov neuspěl a Třebechovicím podlehl

Pod Orebem Hronov neuspěl a Třebechovicím podlehl

dsc00542_0

Dvacáté druhé kolo krajské hokejové ligy odehráli včera hronovští hokejisté v Třebechovicích. První třetinu začaly oba týmy bez gólu. Ve druhé části měl přesnější mušku Hronov, tenký jednogólový náskok si však neudržel. V poslední třetině domácí nejprve vyrovnali a poté i otočili vývoj utkání ve svůj prospěch a Hronov tak odjel domů s prázdnou.

SK Třebechovice p. O. – HC Wikov Hronov 2 : 1 (0 : 0, 0 : 1, 2 : 0)

Hronov se v utkání musel obejít bez opor v podobě Hubáčka, Vítka, Daňa a Johna. Ve 3. minutě sehráli hronovští přesilovku, ale žádnou nebezpečnější akci si nevytvořili. O pár minut později se naskytla početní výhoda i domácím, ale ani ti ji nevyužili. Při vyloučení Smutného si Hronov vytvořil tlak před třebechovickou brankou, ale v koncovce neuspěl. Ve 14. minutě zkoušel štěstí Fišer, ale mířil pouze do betonů. Na druhé straně prověřili Mráčka nejdříve Suchý a poté Mareček, ale ani jeden neskóroval.

Hned v úvodu druhé třetiny přihrál Kostka dlouhým pasem Polákovi, Táborský mu nenechal příliš prostoru na zakončení a Mráček jeho střelu spolehlivě vyrazil. Ve 29. minutě měl Polák další šanci, ale mířil Mráčkovi přímo do lapačky. Ve 31. minutě se Fišerovy přihrávky chopil Dudadík, který dokázal domácího gólmana propálit a otevřel tak skóre utkání – 0 : 1. Šanci na vyrovnání měl po přihrávce Lochmana Kostka, ale Mráček si jeho střelu ohlídal. Dobrou příležitost měl také Michal Franců, ale Lochman jeho střelu vyrážel betony. Ve 35. minutě sehráli Hronovští poměrně dlouhou přesilovku 5 na 3, tu však překombinovali a soupeře téměř neohrozili. Po jejím skončení namířil na Lochmana Fišer, ten jeho střelu vyrazil, ale puk byl stále ve hře, nikomu se však dorazit nepodařilo. V závěru třetiny měl ještě skvělou šanci Šakarov, který se dostal do brejku, mířil však příliš vysoko a přestřelil.

Na začátku poslední třetiny zachytil rozehrávku třebechovických Dudadík a přihrál před branku najíždějícímu Kozákovi, ten vystřelil na Lochmana, který jeho střelu zachytil do lapačky. Dále se snažil Fišer, ale ani on neuspěl. Ve 44. minutě pálil od modré Mareček, jeho střelu zkorigoval do hronovské branky Polák a srovnal skóre na 1 : 1. Šanci navýšit měl poté dvakrát Kostka, ale ani jednou se mu nezadařilo. Ve 48. minutě ujel do samostatného úniku Dudadík, ale přestřelil. Na začátku 51. minuty se domácím podařilo přelstít Mráčka a zásluhou Šafáře zvýšili na 2 : 1. Dobrou příležitost na vyrovnání měl Martinec, ale domácí gólman byl připraven. Šest minut před koncem nastřelil na hronovskou branku Mareček, odraženého kotouče se chopil Polák, který bekhendovou trefou dopravil kotouč do hronovské branky, hlavní sudí však mezitím odpískal, a tak gól nemohl být uznán. Do konce utkání se Hronovu už skórovat nepodařilo a z Třebechovic si neodvezl jediný bod. 

Branky: 44. Polák (Mareček), 51. Šafář (Suchý) - 31. Dudadík (Fišer)

Sestava HC Wikov Hronov: Mráček - Hornyš, Borůvka, Táborský, Franců Mi, Ježík - Šakarov, Franců Ma., Kozák - Martinec, Fišer, Dudadík - Valtar, Rojšl, Vybíral

Další středeční výsledky 22. kola: HC Jaroměř - TJ Sp. Nové Město 3 : 6, St. Nový Bydžov - HC Opočno 6 : 1, TJ So. Semechnice - HC Náchod 2 : 13, HC Trutnov - HC Dvůr Králové 9 : 0, BK Nová Paka - HC Jičín 4 : 2, HC St. Vrchlabí - volno.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře