Sobota 2.březen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Po domácí prohře se hokejistům Náchoda play off hodně vzdálilo

Po domácí prohře se hokejistům Náchoda play off hodně vzdálilo

seznam článků
Po domácí prohře se hokejistům Náchoda play off hodně vzdálilo
Strana 2
Všechny strany

hokNa

Po středeční porážce ve Dvoře Králové potřebovali v neděli hokejisté Náchoda v krajské lize bodovat, aby si ještě zachovali naději na play - off. Na domácím stadionu se jim to však nepodařilo a brankou v prodloužení prohráli s Jičínem 3 : 2.

HC Náchod - HC Jičín 2 : 3 (0 : 0, 1 : 1, 1 : 1 - 0 : 1)

Zápas začali hosté útočně, šance Weisse a Kysely Navrátil zlikvidoval. Ve 2. minutě vyslal ránu mezi tyče hostující branky Dostál, Beneš byl též pozorný. V 6. minutě byl vyloučen Škoda, ale domácí sehráli oslabení výborně. V polovině 17. minuty byl trestán nedovolený zákrok Vernera. Po chvíli pálil nebezpečně Weiss, ale Navrátil byl na místě. V čase 18:30 se neprosadil J. Hloušek, a tak se šlo do kabin za bezgólového stavu.

Do druhé části vstoupil Náchod opět aktivně, ale po ráně Dostála přišlo v půli úvodní minuty vyloučení Vernera. Domácí se bez potíží ubránili. V úvodu 6. minuty si šel nedobrovolně odpočinout zkušený Haken. Po chvíli stříleli Jurča a Verner, ale branka nepadla. Té se dočkali hosté v 10. minutě, když osamocený Dušička dorazil vyraženou střelu Hladíka – 0 : 1. V polovině 12. minuty byli vzájemně vyloučeni Jurča a Tondr, hostující hráč ještě navíc obdržel 10minutový osobní trest za nesportovní chování. V úvodu 17. minuty napálil Hladík tyč. Po minutě a půl se faulem provinil O. Mizera a Petr po nahrávce Burdycha poslal jičínského soupeře po 11 sekundách zpět na led. – 1 : 1.

Třetí třetina nezačala pro hosty šťastně, když byl v úvodu 2. minuty vyloučen za zdržování Kaulfus. V 7. minutě po náhře Presseho skóroval Petr – 2 : 1. Pak měli šanci Hudeček a opět Vondřejc. Pro domácí byla osudná 13. minuta, když po pravém křídle pláchl Weiss a naprosto nechytatelnou ránou vyrovnal – 2 : 2. V 19. minutě fauloval Haken a 2 sekundy před třetí sirénou Petr. Žádná přesilová situace rozhodnutí nepřinesla a muselo se jít do prodloužení.

V prodloužení se hned v úvodu neprosadil Verner. Pak ve zbytku přesilovky na Navrátila vyslali spršku střel hosté. Už už se zdálo, že o zisku druhého bodu rozhodnou samostatná střílení, ale pro domácí se stal kritický čas 4:44, když se kotouč od hrazení šťastně odrazil ke Kyselovi, který backhandovou ranou rozhodl o druhém bodu pro Jičín – 2 : 3.

Situace domácích v boji o play – off se stává velmi složitou. Další zápas sehrají náchodští Primátoři ve středu 12. prosince od 18 hodin na ledě v Nové Pace proti místnímu BK, které s Náchodem svádí souboj o play – off.

Branky Náchoda: Petr (Burdych), Petr (Presse), vyloučení 7 : 8, navíc Tondr (Jičín) 10 min. OT, využití 1 : 0, střely 27 : 44, rozhodčí Machač - Kubeček, Řezníček J., diváci 60

Sestava Náchoda: Navrátil, (Kolbaba) – Chudý, Pánek, Burdych, Dostál, Pavlík, Horčička – Verner, Vondřejc, Hudeček, Škoda, Petr, Presse, Karel, Jurča, Zeman, (Špetla)

Foto archiv HC Náchod

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře