Úterý 27.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Petanque klubu Stolín začala sezóna turnajů. Vrcholem bude Mistrovství republiky mužů

Petanque klubu Stolín začala sezóna turnajů. Vrcholem bude Mistrovství republiky mužů

seznam článků
Petanque klubu Stolín začala sezóna turnajů. Vrcholem bude Mistrovství republiky mužů
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Všechny strany

petTitl

Petanque klubu Stolín (část Červeného Kostelce) začala v těchto dnech sezóna turnajů. Členové klubu začali soutěžit a některé turnaje sami pořádají. Vrcholem bude koncem června Mistrovství České republiky mužů, které PEK Stolín spolu S ČAPKEM (Česká asociace petanque klubů) pořádá. Vítěz bude reprezentovat ČR v roce 2014 na Mistrovství světa v Thajsku.

"Letos jsme nezačali ani trochu špatně. Ještě skoro za zimního počasí se naši hráči, otec a syn, Jiří Ježek st. a Jiří Ježek ml., spolu s Miroslavem Řehořem, který je hráčem klubu Frapeco a současně i delegát ženského reprezentačního týmu, účastnili prestižního turnaje GP Pivovaru Litovel v Brně. V silné konkurenci obsadili skvělé 6. místo, když za sebou nechali 33 tripletů z Čech, Slovenka, Maďarska a Polska," hlásila výsledky z prvních letošních startů kapitánka ženského týmu Stolínu Iveta Hájková.

Poslední víkend se tři triplety stolínských hráčů účastnili turnaje Litovel ÓPN. Právě Iveta Hájková spolu s Martinem Hájkem a Oldřichem Mallatem osadili 3. místo a nechali tak za sebou dalších 39 tripletů.

Tento víkend jede sedm stolínských dvojic spolu s juniory na další turnaj do Vojnova Městce. Junioři se budou 2. - 5. května účastnit soustředění juniorů, kde získají tréninkové zkušenosti od kvalifikovaných trenérů a zároveň se zúčastní MČR juniorů.

"Klub je také v plné přípravě na turnaje, které pořádáme doma v našem klubu. 11. května pořádáme turnaj pro naše partnery, bez kterých by nebylo možné se účastnit ME ani MS. Hráči klubu je zasvětí do pravidel a společně si zahrají malý turnájek," připomněla Iveta Hájková fakt, jak hodně si ve Stolíně cení sponzorů.

Další akcí, kterou pořádají ve Stolíně, je již zmíněné Mistrovství republiky mužů. "Zde bude vidět pétanque nejvyšší kvality a určitě se bude na co koukat. Naši hráči se samozřejmě budou také účastnit a hráčky klubu budou v pozicích pořadatelů. Budeme je obletovat, tak, jako oni nás obletovali na MČR žen," slíbila Iveta Hájková.

Foto archiv Petanque klub Stolín

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře