Pátek 23.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Náchodští hokejisté se vrací z Třebechovic bez bodů a s pořádným přídělem

Náchodští hokejisté se vrací z Třebechovic bez bodů a s pořádným přídělem

SEJ

Hokejisté Náchoda utrpěli ve středu ve 12. kole krajské ligy těžkou porážku 10 : 3 v Třebechovicích pod Orebem. Náchod tak nevyužil šanci přeskočit svého soupeře v tabulce a klesl na 8. místo.

SK Třebechovice - HC Náchod 10 : 3 (4 : 1, 2 : 0, 4 : 2)

K zápasu proti soupeři, se kterým se Náchodu v poslední době příliš nedařilo, nastoupili hosté bez rekonvalescentů Navrátila a Leedera, tedy i s Petrem a juniorem Horčičkou. V brance dostal od úvodního hvizdu důvěru mladík Kolbaba. Domácí se představili prakticky v kompletní sestavě i se střelcem Šafářem.

Náchodští Primátoři začali stejně špatně jako před týdnem v Novém Bydžově. Již ve 35. sekundě putoval na trestnou kapitán Vondřejc a přesilovku využil Šafář po nešťastném výhozu jednoho z hostujících beků – 1 : 0. Přesně po uplynutí 1 minuty hrají po faulu domácího Marečka přesilovku i Primátoři, bohužel bez gólového efektu. V půli 6. minuty je opět dost přísně vyloučen Verner a stejně i on je vyhnán Drašnarem po 21 sekundách na led – 2 : 0. V 8. minutě nehlídaný Šafář skóroval tentokrát při hře 5 na 5 a s hosty to nevypadalo příliš dobře – 3 : 0. V půli 11. minuty branka zkušeného Brandy vyhnala Kolbabu na střídačku. Domácí gólostroj se snažili trenéři Náchoda Vondřejc a T. Hynek zastavit oddechovým časem a do branky se postavil Mráček. Přesně po minutě se po nahrávce Zemana trefil Petr a vše nasvědčovalo tomu, že by body nemusely být ještě zcela ztraceny – 4 : 1.

Ani druhé dějství nezačalo pro Primátory šťastně. Po odpískaném postavení mimo hru a pro následné intervenci Šejnohy, dostal hostující hráč desetimunutový osobní trest. Gólově domácí trestali v 10. minutě Kostkou, který propálil Mráčka od modré – 5 : 1. V polovině 20. minuty Šafář ještě dovršil hattrick – 6 : 1.

Do 3. třetiny vstoupili hosté faulem Vernera v půli 4. minuty. Tuto přesilovku domácí též využili, trefil se Smutný, když levému křídlu zbývaly z trestu pouhé 3 sekundy – 7 : 1. Na konci téže minuty právě „provinilec" Verner korigoval po spolupráci Jurča a Vondřejce – 7 : 2. V 10. minutě si nedovoleně počínal Hloušek a za chvíli jej napodobil Mareček. Dvojnásobnou přesilovku se hostům využít dlouho nedařilo, to se jim povedlo až po dalším faulu Dostálka ve 12. minutě, když snižoval Karel na 7 : 3. V úvodu 15. minuty zvyšoval Drašnar na 8 : 3. V půli 16. minuty se ještě jednou trefil střelecky disponovaný Šafář – 9 : 3. Nepopulární desítka přišla z hole Podzimka, který završil na konečných až příliš krutých 10 : 3 pro domácí.

V dalším zápase se představí Primátoři v neděli 18. listopadu od 17 hodin na domácím ledě, kde soupeřem jim bude velmi silný tým HC Stadion Vrchlabí.

Branky Náchoda: Petr (Zeman), Verner (Jurča, Vondřejc), Karel (Škoda, Šejnoha), vyloučení 6 : 5, navíc Šejnoha (Náchod) 10 min. OT, využití 3 : 1, střely 33 : 29, rozhodčí Bc. Lučan - Petr, Votroubek, diváci 110.

Sestava Náchoda: Kolbaba (od 11. min. Mráček) – Pavlík, Dostál, Chudý, Pánek, Burdych, Macháček – Verner, Vondřejc, Jurča, Škoda, Šejnoha (23. – 33. min. Karel), Hudeček (od 52. min. Karel), Hradecký, Zeman, Petr (od 40. min. Karel a od 52. min. Špetla), (Horčička)

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře