Sobota 20.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Náchodští hokejisté nastříleli Semechnici dvanáct branek. Také Hronov vyhrál

Náchodští hokejisté nastříleli Semechnici dvanáct branek. Také Hronov vyhrál

hokej1

V 9. kole krajské hokejové ligy se v neděli střelecky dařilo náchodskému týmu, když Semechnicím nastřílel dvanáct branek. V dalším zápase soutěže vyhrál Hronov na domácím ledě s Třebechovicemi 5 : 2.

HC Náchod - HC Semechnice 12 : 2 (4 : 0, 3 : 2, 5 : 0)

Po středeční porážce v Trutnově si domácí nemohli dovolit žádný bodový hazard. Náchod se musel nadále obejít bez Petra a Leedera a navíc ještě jednozápasové volno si musel „užít" kapitán Vondřejc za druhý trest. V sestavě se znovu objevili mladý Hradecký i Špetla.

Zápas začali domácí aktivně a ve 3. minutě se diváci dočkali prvního gólu po samostatné akci Hudečka – 1 : 0. Po chvilce se k nevídané dělovce odhodlal na modré Dostál a ránu zastavila až síť za Chalupného zády – 2 : 0. V 17. minutě po kombinaci Škody s Hudečkem skóroval Pánek – 3 : 0. Minutu před koncem stanovil třetinové skóre 4 : 0 Karel po spolupráci Jurča a Škody.

Do druhé části vstoupil Náchod nedovoleným zákrokem O. Chudého a hostující Číšecký poslal domácího beka zpět do hry – 4 : 1. V úvodu 6. minuty využil Pánek nahrávku Karla a dal na 5 : 1. Po dvou minutách dali domácí prostor nejmenšímu hráči na hřišti Čapkovi, který nabídnutou šancí nepohrdl – 5 : 2. Ve 12. minutě dovršil Pánek utěšenou ranou hattrick, když využil nahrávku zastupujícího kapitána Šejnohy – 6 : 2. V 15. minutě se trefil Verner po asistenci Hudečka – 7 : 2.

Do třetí třetiny nastupovali domácí se snahou skóre ještě navýšit. Po čtyřech minutách si Hudeček pohrál s brankářem Chalupným a zvyšoval po nahrávce Hradeckého na 8 : 2. Za další čtyři minuty Šejcha ideálně vybídl ke skórování Škodu a ten zavěsil pod horní tyč backhandem – 9 : 2. V 15. minutě Karel stanovil po nahrávce Jurča dvojciferné skóre na straně domácích – 10 : 2. Stav se měnil ještě dvakrát v poslední minutě zápasu. Nejprve se 29 sekund před klaksonem trefil konečně Šejnoha po náhře Pánka – 11 : 2. Dvanáctku načepoval soupeři 14 sekund před koncem Jurča po přihrávce Dostála a stanovil konečné skóre na 12 : 2 pro náchodské Primátory.      

Další zápas sehrají náchodští hokejisté dnes od 18 hodin na ledě soupeře v Novém Bydžově, kde jim soupeřem bude místní Stadion, jehož barvy hájí dlouholeté opory Náchoda Komárek a Hrabica.

Statistiky zápasu: Branky Náchoda: Hudeček, Dostál, Pánek (Šejnoha, Hudeček), Karel (Jurča, Škoda), Pánek (Karel), Pánek (Šejnoha), Verner (Hudeček), Hudeček (Hradecký), Škoda (Šejnoha), Karel (Jurča), Šejnoha (Pánek), Jurča (Dostál), vyloučení 5 : 2, využití 0 : 1, střely 55 : 19, rozhodčí Petr, Kittner, Votroubek, diváci 110.

Sestava Náchoda: Mráček, (Kolbaba) – Chudý, Pánek, Pavlík, Dostál, Burdych, Macháček – Škoda, Šejnoha, Hudeček, Verner, Karel (od 30. min. Hradecký), Jurča, Špetla, Hradecký (od 30. min. Karel), Zeman.

HC Wikov Hronov - SK Třebechovice p. O. 5 : 2 (3 : 2, 2 : 0, 0 : 0)

V první třetině se oba celky přetahovaly o vedení v zápase a s těsným brankovým vedením odcházel do kabin Hronov. Druhá třetina patřila gólově pouze domácím, kteří si svůj náskok už vzít nenechali.

Dnes nastoupí od 18 hodin Hronov na ledě Vrchlabí.

Foto archiv HC Náchod.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře