Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Montacké vlny - běžecký závod, hudba a pivo Primátor

Montacké vlny - běžecký závod, hudba a pivo Primátor

seznam článků
Montacké vlny - běžecký závod, hudba a pivo Primátor
Strana 2
Všechny strany

montTNáchodský pivovar Primátor myslí na všechny, jak na milovníky pivního moku, tak na milovníky sportu, především pak běhu. Nově se v letošním roce stal hlavním partnerem 1. ročníku běžeckého seriálu Primátor CUP.

"Propojili jsme nejstarší závody v náchodském regionu - kultovní běh Hronov-Náchod a Cenu Metuje, společně se štikami, které se prodraly velmi rychle do běžeckého kalendáře Běh Babiččiným údolím a Běh pro Hospic. K nim jsme přidali dva nové závody - Lázeňskou sedmičku a Montacké vlny," uvedla marketingová ředitelka pivovaru Markéta Flousková.

Běžecký závod Montacké vlny se koná v sobotu 30. září 2017 a organizuje ho přímo náchodský pivovar ve svém areálu. "Všem běžcům poskytneme veškeré zázemí a nejen jim nabídneme zajímavý doprovodný program. Závod se poběží v kopcovitém lesním terénu nad pivovarem v tzv. Montaci, z čehož vyplynul i samotný název našeho běhu," řekla Markéta Flousková.

Hlavní závod Montacké vlny v délce 9 km (2 okruhy) je zahrnutý do celkového bodovacího systému seriálu Primátor CUP. Běžci a běžkyně, kteří si na dlouhou trať v terénu netroufají, mohou zkusit běh Kondiční vlny, který je v poloviční délce 4,5 km. Mládež si může poměřit síly v běhu na 1 500 m Montacké vlnky. Pro děti všech věkových kategorií je připraven nesoutěžní atletický a výtvarný program. A navíc všichni, kteří si mají zájem zkontrolovat svůj zdravotní stav, jistě rádi navštíví lékařský stánek Před mrtvicí a infarktem neutečeš.

"Rádi bychom na Montacké vlny přilákali nejen samotné běžce a fanoušky, ale i širokou veřejnost z Náchoda a okolí, příznivce našeho piva Primátor a dobré zábavy. Hned po vyhlášení výsledků začne na pódiu koncert skupiny Poetika a po nich vystoupí náchodská skupina Divokej Bill revival," dodala organizátorka běhu Markéta Flousková.

Přihlásit se na Montacké vlny a získat více informací k závodu můžete ZDE.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře