Neděle 16.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hronovští hokejisté v závěru zabrali a přivezli z Nového Bydžova tři body

Hronovští hokejisté v závěru zabrali a přivezli z Nového Bydžova tři body

seznam článků
Hronovští hokejisté v závěru zabrali a přivezli z Nového Bydžova tři body
Strana 2
Všechny strany

dsc01607_0

K utkání dvacátého kola krajské hokejové ligy zajížděl ve středu Hronov do Nového Bydžova. V první třetině si dokázal vybudovat dvoubrankový náskok, který ve druhé části ještě o gól navýšil. Poté si však vzali slovo domácí, kteří dokázali vyrovnat. Nerozhodný výsledek svítil na světelné tabuli ještě pět minut před koncem, když Hronov třemi rychlými góly rozhodl o svém vítězství.

Stadion Nový Bydžov – HC Wikov Hronov 4 : 7 (1 : 3, 2 : 1, 1 : 3)

Úvod utkání nesehrál Hronov vůbec dobře, hra se držela především v pásmu hostí a domácí dokázali svoji snahu zužitkovat hned ve 2. minutě, kdy otevřeli skóre zásluhou Hampla, který poslal kotouč Mráčkovi pod betony – 1 : 0. Hronovští po nevydařeném úvodu zlepšili herní výraz a v 10. minutě zpracoval přihrávku od Martina Franců Kozák, který dokázal překvapit domácího brankáře a srovnal na 1 : 1. V té samé minutě přihrával Vítek Hornyšovi a jeho střela zaplachtila až do bydžovské branky – 1 : 2. Před první sirénou ještě dokázal skórovat Dudadík a hronovští tak odcházeli do kabin za stavu 1 : 3.

Ve 23. minutě nabídli domácí Hronovu přesilovku, ten ji ale nesehrál vůbec dobře a jedinou jeho střelu Balážik vyrazil do ochranné sítě. Ve 26. minutě si vyměnili kotouč Vítek s Hubáčkem a hronovskému kapitánovi se následně podařilo domácího gólmana propálit – 1 : 4. Poté přešli ke slovu domácí, když do brejku vyjel Kubišta, jeho střelu Mráček zvládl zachytit, na dorážku od Pomichálka už však nestačil – 2 : 4. Ve 33. minutě šel na trestnou za sekání Vybíral, v tom samém čase byli ještě domácí potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě a Komárek vyfasoval trest ve hře. Ve vlastním oslabení se chopil odraženého kotouče Louženský a nájezd na Mráčka mu vyšel skvěle – 3 : 4. Další příležitost měl Kubišta, který obral o kotouč Táborského a vyjel proti hronovské brance, hronovský bek však nedovoleně zasáhl a akci překazil, a tak bylo nařízeno trestné střílení, které hronovský gólman zvládl na jedničku.

Vstup do závěrečné třetiny se domácím vyvedl, hned po 23 vteřinách skórovali zásluhou Pomichálka, který dorážel kotouč do hronovské branky a srovnal skóre na 4 : 4. Poté si Hronov zkomplikoval situaci vyloučeními, nejprve šel na trestnou Táborský a do tří poslal hosty hlavní sudí po faulu Dudadíka, domácí ale situaci nedokázali využít. V 55. minutě se chopil puku Šakarov a přihrál na Fišera, který zakončoval prakticky do prázdné brány – 4 : 5. Dobrou příležitost měl Pomichálek, ale Mráček opět perfektně zasáhl. Klid na hronovskou střídačku vnesla přesná trefa Táborského a vítězství Hronova pak definitivně potvrdil po pár sekundách Hubáček, který určil konečné skóre utkání na 4 : 7. 

Sestava HC Wikov Hronov: Mráček - Hornyš, Borůvka, Táborský, Ježík, Vybíral, Franců Mi. - Šakarov, Hubáček, Vítek - Daňo, Fišer, Dudadík - Franců Ma., Kozák, Valtar

Branky: 2. Hampl (Erban), 30. Pomichálek (Kubišta), 33. Louženský (Věchet), 41. Pomichálek - 10. Kozák (Franců Ma.), 10. Hornyš (Vítek), 19. Dudadík (Fišer), 26. Hubáček (Vítek), 55. Fišer (Šakarov, Franců Ma.), 57. Táborský (Fišer, Dudadík), 57. Hubáček (Šakarov)

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře