Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hronovská Wikov aréna dnes hostí atraktivní hokejový duel s Novým Městem nad Metují

Hronovská Wikov aréna dnes hostí atraktivní hokejový duel s Novým Městem nad Metují

novemesto

Dnes je na programu krajské hokejové ligy můžů již 12. kolo a v něm Hronov přivítá na svém ledě tým z Nového Města nad Metují, který stále okupuje špici průběžného pořadí a má bezkonkurenčně nejlepší ofenzivu. Novoměstští předvedli famózní sérii deseti utkání bez prohry, kterou jim dokázalo přerušit až Vrchlabí.

V úvodním utkání přestříleli novoměstští Opočno vysoko 13 : 2. V dalším kole následovalo derby s Náchodem, ve kterém náchodští drželi se soupeřem krok, ale nakonec těsně zvítězili novoměstští 5 : 4. Se Dvorem Králové sehráli až překvapivě vyrovnanou partii, kterou obrátili ve svůj prospěch až v závěru utkání – 6 : 4. S Jičínem Nové Město jasně dominovalo a zvítězilo 7 : 2. Duel s Novou Pakou měl ještě jasnější průběh, v něm novoměstští nedovolili svému soupeři ani jednou skórovat – 7 : 0. Zápas s Trutnovem se odehrál ve znamení skvělého obratu Nového Města, které prohrávalo už 0 : 3, rozhodně se ale soupeře nezaleklo a ještě před koncem zápasu srovnalo na 4 : 4. Prodloužení rozuzlení nepřineslo a v nájezdech si bonusový bod připsalo Město. Utkání 7. kola bylo jasně pod taktovkou Nového Města, které povolilo Semechnicím pouze čestný gól – 8 : 1. V Novém Bydžově rozhodla o výhře Nového Města poslední třetina a zvítězilo tak 6 : 2. S Jaroměří si novoměstští hokejisté poradili až překvapivě snadno a zvítězili vysoko 9 : 1. V předposledním kole si novoměstští došlápli na Třebechovice, které porazili 7 : 4 a poslední kolo patřilo duelu s Vrchlabím. V něm překvapivě dominovali pouze hosté, kteří si hned na začátku vybudovali spolehlivé vedení, domácí dlouho nedokázali skórovat, to se jim podařilo až v samotném závěru a prohráli vysoko 1 : 6.

Hronov měl v minulém kole pauzu, předtím zajížděl na led do Vrchlabí, kde si s kvalitním soupeřem dokázal poradit a zvítězil 4 : 2. Po jedenácti odehraných kolech patří Hronovu čtvrtá příčka a na kontě má zatím 22 bodů.

Neváhejte a přijďte svým hlasem podpořit Hronov v tomto nelehkém utkání, které se odehraje dnes od 18 hodin ve Wikov aréně v Hronově.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře