Pátek 19.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hronov zvítězil nad Třebechovicemi i ve druhém duelu a ve středu se pokusí proměnit první mečbol

Hronov zvítězil nad Třebechovicemi i ve druhém duelu a ve středu se pokusí proměnit první mečbol

seznam článků
Hronov zvítězil nad Třebechovicemi i ve druhém duelu a ve středu se pokusí proměnit první mečbol
Strana 2
Všechny strany

hr11

Druhý čtvrtfinálový duel krajské hokejové ligy mezi Hronovem a Třebechovicemi se odehrál v hronovské Wikov aréně. Hronov se dostal do vedení hned ve 3. minutě, svému soupeři dovolil poté pouze vyrovnat. V závěru už domácí hostům skórovat nedovolili a připsali si tak druhou čtvrtfinálovou výhru.

HC Wikov Hronov - SK Třebechovice p. O. 5 : 2 (1 : 1, 2 : 1, 2 : 0)

Vstup do utkání se domácím vydařil perfektně, hned ve 3. minutě vybojoval kotouč u mantinelu Ropický, najel si před Lochmana a mířil přesně – 1 : 0. Poté poslal Vybíral přihrávku na Fišera, hronovský útočník vyjel vstříc třebechovické brance, ale Podzimek jeho šanci zneškodnil. V 7. minutě šel na trestnou Táborský a půl minuty nato i Hornyš, hosté tak měli výhodu poměrně dlouhé přesilovky 5 na 3. Střílel Kostka a dorážet se snažil Dostálek, ale Kolbaba odolal. V dobré palebné pozici se poté ocitl Ježík, ale mířil pouze do betonů. Ve 14. minutě se dostal do samostatného úniku Polák, ale Kolbabu nepřekonal. V 17. minutě najel Polák před Kolbabu a přihrál připravenému Kosinovi a ten srovnal na 1 : 1. Do první sirény se už nerozhodné skóre neměnilo.

V úvodu třetiny vypálil na hronovskou bránu Hloušek, ale jeho střela nebyla příliš nebezpečná. Ve 23. minutě měl skvělou šanci Fišer, Lochman ale zvládnul zasáhnout a Fišer mu kotouč naservíroval přímo do lapačky. Po přihrávce od Šakarova střílel od modré Hornyš, Lochman nezískal kotouč pod kontrolu a před brankou se ho chopil Martin Franců, který zakončoval do úplně odkryté branky – 2 : 1. Vzápětí rozjeli domácí další akci – Fišer přihrál Dudadíkovi, ten mu chtěl kotouč vrátit, ale přihrávku zachytila třebechovická obrana. V půlce utkání hrál Hronov opět v oslabení 3 na 5, tentokrát téměř minutu. Třebechovičtí se snažili dostat domácí pod tlak, od modré vystřelil Suchý, jeho střelu před brankou tečoval Smutný a kotouč prosvištěl Kolbabovi přesně mezi betony – 2 : 2. Následně střílel Polák, puk Kolbabovi vypadnul, ale Ježík rychle zasáhnul a poslal kotouč na zakázané uvolnění. Do úniku se dostal Šakarov, ale přestřelil. Následně vyzkoušel Lochmana neúspěšně ještě Daňo. V závěru třetiny vyjel sám na Kolbabu Branda, ale ani on neuspěl. V poslední minutě poslal Fišer přihrávku před branku na Dudadíka a ten zamířil přesně – 3 : 2.

Hned na začátku závěrečné třetiny vypálil na hronovskou branku Mareček, jeho střela Kolbabovi vypadla z lapačky a kotouč těsně minul bránu. Poté puk přebral Vítek a svojí střelou dokázal hostujícího gólmana překonat – 4 : 2. Po tomto gólu došlo ke střídání brankářů a Lochmana nahradil Petrů. Hosté měli následně dobrou příležitost, ale štěstí bylo přikloněno na straně domácích. V 51. minutě zachytil Vítek přihrávku od Ropického a vyjel sám na branku hostí, nájezd mu vyšel skvěle a domácí tak odskočili na tříbrankový rozdíl – 5 : 2. Poté vyjel do útoku Dudadík, byl ale faulovaný, a tak následovalo trestné střílení – nájezd se ale hronovskému exekutorovi nevydařil. O chvíli později bylo nařízeno další trestné střílení, nyní zkusil své štěstí Martin Franců, ale ani ten neuspěl. Do závěrečné sirény se již nic významného nestalo a Hronovští si tak dokráčeli pro další vítězství.

Série bude pokračovat ve středu 16. ledna od 18 hodin v Třebechovicích a Hronov zde má šanci proměnit první mečbol.

Sestava HC Wikov Hronov: Kolbaba – Hornyš, Borůvka, Táborský, John, Ježík, Vybíral - Šakarov, Hubáček, Franců Ma. – Daňo, Fišer, Dudadík - Ropický, Vítek, Franců Mi.

Branky: 3. Ropický, 26. Franců Ma. (Hornyš, Šakarov), 40. Dudadík (Fišer, Daňo), 43. Vítek (Franců Mi.), 51. Vítek (Ropický, Ježík) - 17. Kosina (Polák), 31. Smutný (Suchý, Polák)

Foto J.Mach, archiv HC Wikov Hronov

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře