Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hronov na Vrchlabí tentokrát vůbec nestačil a připsal si vysokou porážku

Hronov na Vrchlabí tentokrát vůbec nestačil a připsal si vysokou porážku

hokej

V předehrávce 23. kola přivítal v pátek Hronov ve Wikov aréně Vrchlabí. Domácí skórovali jako první, poté si však slovo vzali hosté, kteří si už po zbytek utkání drželi vedení. Střelecky byli Vrchlabští při chuti a do hronovské branky se trefili hned jedenáctkrát a zaslouženě si odvezli tři body.

HC Wikov Hronov - HC Stadion Vrchlabí 3 : 11 (1 : 4, 2 : 3, 0 : 4)

Hned od 39. vteřiny hrál Hronov v početní výhodě. Hornyš přihrával v dobré příležitosti Hubáčkovi, ale ten jeho střelu nezpracoval. Na druhé straně měl šanci Svoboda, ale Mráčkovy betony byly na svém místě. Ve 4. minutě přihrál Michal Franců dlouhým pasem na Fišera, kterému se podařilo Biegla překonat a otevřel skóre utkání – 1 : 0. Odpověď hostí na sebe však nenechala dlouho čekat, Hlaváč pálil z půlky hřiště a jeho střela překvapivě prošla až do hronovské branky – 1 : 1. Na začátku 5. minuty přihrál Hamerský před branku Bláhovi a ten poslal kotouč za Mráčkova záda – 1:2. V osmé minutě střílel na vrchlabskou branku Šakarov, ale Biegl vyrážel. Poté zachytil přihrávku Svoboda, který jel sám na Mráčka, ale přestřelil, chvíli nato byl už úspěšnější a dokázal vytěžit ze skrumáže před hronovskou brankou a navýšil na 1 : 3. V 18. minutě byli hosté opět úspěšní a další přesný zásah přidával Fořt – 1 : 4.

Na začátku druhé třetiny měli několik příležitostí hráči obou týmů. Ve 29. minutě sehráli pěknou akci Hamerský s Fořtem, kteří vyrazili společně proti hronovské brance, Mráček tentokrát skvěle zasáhl a střelu vychytal. Ve 32. minutě svitla domácím naděje, když dokázal využít přesilovou hru Dudadík – 2 : 4. Poté měl Svoboda před sebou prakticky prázdnou bránu, situaci ale nevyužil. Hosté hráli v početní výhodě a toho dokázal využít Bláha – 2 : 5. Po vyloučení Jakubce hráli vrchlabští oslabení, po vhazování vybojovali kotouč, Fořt ujel sám proti Mráčkovi a nájezd mu parádně vyšel – 2 : 6. Ve 35. minutě dobře zareagoval na přihrávku od Šakarova Borůvka a snížil na 3 : 6. Gólovou tečku za druhou třetinou udělal ve 37. minutě Fořt – 3 : 7.

Do závěrečné třetiny vstupoval Hronov se čtyřbrankovým mankem a vyhlídky neměl moc dobré. Vrchlabští byli stále při chuti a Hronovu nedávali moc příležitostí. Ve 47. minutě vyjel rozehrávat z brány Mráček, kotouč se odrazil od mantinelu k Fořtovi, který přihrál najíždějícímu Jakubcovi, pro kterého nebyl problém zakončit do prázdné brány – 3 : 8. O dvě minuty později přelstil hronovského gólmana Svoboda – 3 : 9. Hostující fanoušci volali po desítce, které se dočkali v 56. minutě po pěkné kombinaci z hole Urbana – 3 : 10. Na konečných 3 : 11 upravoval v 60. minutě po přesné střele z mezikruží Lepka. Hronovu se utkání vůbec nevydařilo a tři body do tabulky si naprosto zaslouženě připisují vrchlabští.

Branky: 4. Fišer (Franců Mi., Táborský), 32. Dudadík (Fišer), 35. Borůvka (Šakarov) – 4. Hlaváč (Pulec), 6. Bláha (Hamerský), 9. Svoboda (Hamerský), 18. Fořt (Urban, Jakubec), 33. Bláha (Lepka, Hamerský), 33. Fořt (Pulec), 37. Fořt (Bláha), 47. Jakubec (Fořt), 49. Svoboda (Bláha, Jirků), 56. Urban (Jakubec, Fořt), 60. Lepka (Hamerský)

Sestava HC Wikov Hronov: Mráček - Hornyš, Borůvka, Táborský, Franců Mi., Ježík - Hubáček, Šakarov, Franců Ma. - Dudadík, Fišer, Valtar - Ansorge, Rojšl, Kozák

Foto J. Mach, archiv HC Wikov Hronov

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře