Středa 26.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hokejisté Náchoda vyhráli v Bydžově a stoupají tabulkou

Hokejisté Náchoda vyhráli v Bydžově a stoupají tabulkou

seznam článků
Hokejisté Náchoda vyhráli v Bydžově a stoupají tabulkou
Strana 2
Všechny strany

nach1

Hokejisté náchodského Primátora zvítězili ve středu v 10. kole krajské ligy Novém Bydžově 6 : 3 a v tabulce poskočili na sedmé místo. V neděli je čeká derby s Jaroměří.

Stadion Nový Bydžov - HC Náchod 3 : 6 (2 : 3, 0 : 2, 1 : 1)

V tomto veledůležitém zápase potřebovali hosté potvrdit nedělní vítězství se Semechnicemi. V brance tentokrát dostal příležitost mladík Kolbaba, nastoupil již kapitán Vondřejc, který si odpykal jednozápasovou stopku. Opět hrál Hradecký, kamarády přijeli podpořit i rekonvalescenti Navrátil s Petrem. Domácí nastupovali s dlouholetým hráčem Náchoda Komárkem i Hrabicou, který ještě v minulé sezóně oblékal dres Primátorů. Rovněž nastoupili další nové akvizice Pomichálek a Kubišta.

Zápas začal pro hosty doslova hororově a Kolbaba již ve 34. sekundě lovil kotouč ze své branky – 1 : 0. Na konci 3. minuty se trefil Malina a s hosty to nevypadalo příliš růžově – 2 : 0. V 8. minutě do útoku zaveleli mladíci, když kotouč zavezl do útočné třetiny Hradecký a našel najetého Zemana, který vsítil kontaktní branku – 2 : 1. Ve 14. minutě Šejnoha po asistenci Chudého a Škody vyrovnal – 2 : 2. Po půl minutě Hudeček doklepl kotouč do branky po ráně Šejnohy a teči Škody – 2 : 3. Po chvíli přišel faul Macháčka a v následném oslabení hosty podržel brankář Kolbaba.

Do druhé části vstoupil Náchod s výhodou jednoho muže v poli. Přesilovku zhatil faulem Pavlík ve 43. sekundě. Ve 2. minutě se proti pravidlům provinil Komárek a na konci téže minuty se prosadil kapitán Vondřejc po náhře Pánka – 2 : 4. Potom se hodně vylučovalo na obou stranách. Na trestnou lavici usedl Pavlík, Věchet, Novák a Burdych s Dostálem. Žádná z přesilovek však využita nebyla. V čase 11:00 se vytáhl Kolbaba při šanci Pomichálka. Sedm sekund před druhým klaksonem Zeman našel našlápnutého Škodu, který nabídnutou šanci s přehledem využil ranou nad padajícím Balážikem – 2 : 5.

Do třetího dějství šli hosté s tříbrankovým náskokem. Ve 3. minutě po ráně Kubišty zvonila tyč a odražený kotouč pohotově skryl Kolbaba pod svým tělem. V úvodu 17. minuty se po ráně Kubišty kotouč prokutálel mezi Kolbabovými betony a k údivu všech přítomných i domácích příznivců rozhodčí Martinek ukázal na středový kruh. Nic nebyla platná intervence kapitána Vondřejce, že kotouč v žádném případě v brance Náchoda neskončil, gól – negól platil – 3 : 5! Ve 20. minutě se domácí po oddechovém čase odhodlali ke hře bez brankáře, čehož využil 7 sekund před závěrečnou sirénou Hudeček – 3 : 6. Po zápase v kabině trenéři Vondřejc a Hynek poděkovali hráčům za bojovný výkon.

Branky Náchoda: Zeman (Hradecký), Šejnoha (Chudý, Škoda), Hudeček (Škoda, Šejnoha), Vondřejc (Pánek), Škoda (Zeman), Hudeček, vyloučení 7 : 7, navíc Pomichálek (Nový Bydžov) 10 min. OT, využití 0 : 1, střely 35 : 33, rozhodčí Martinek - Kittner, Votroubek, diváci 150.

Sestava Náchoda: Kolbaba – Chudý, Michel, Pavlík, Komárek, Dostál – Verner, Vondřejc, Zeman, Hradecký, Šejnoha, Hrabica, Leeder, Petr, Hudeček

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře