Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hokejisté Jaroměře potěšili i starostu

Hokejisté Jaroměře potěšili i starostu

seznam článků
Hokejisté Jaroměře potěšili i starostu
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

HC Jaromer

Hokejisté Jaroměře mají za sebou povedenou sezonu. V Krajské lize mužů vyhráli základní část, ve čtvrtfinále vyřadili Hronov a semifinálovou sérii s favorizovanou Novou Pakou ztratili až v dramatické pětizápasové bitvě. V boji o bronz pak Jaroměřáci podlehli Náchodu 3:4 v prodloužení.

"V základní části se nám dařilo nad očekávání. Čtvrtfinále s Hronovem bylo výsledkově jednoznačné, na ledě to ale tak jednoduché nebylo. V semifinále už byla Nová Paka lepší a postup si zasloužila," ocenil výkony novopackého vítěze celé soutěže zkušený jaroměřský útočník Jiří Hamáček.

Výkonů borců se lvem na hrudi si všiml i velký fanoušek jaroměřského hokeje, starosta města Josef Horáček. „Sezonu považuji za úspěšnou. Náš tým se na rozdíl od soupeřů neposiloval hráči z vyšších soutěží, kluci tomu dali všechno. Jsem také rád, že v závěru sezony výrazně stoupla návštěvnost," všiml si starosta Horáček slušně zaplněných ochozů. Třeba semifinálové boje s Novou Pakou sledovalo kromě lidí s permanentkami také šest stovek platících diváků! Početná skupina fanoušků doprovázela tým i na stadiony soupeřů.

"Odehranou sezonu hodnotím pozitivně. Chtěli jsme ještě výš, lákalo nás finále, ale v rámci našich možností je konečné čtvrté místo asi maximum. Odehráli jsme to se svými hráči, zapracováváme nadějné juniory, v tomto směru jsem spokojený," připojil svůj pohled na věc trenér jaroměřských hokejistů Marek Mach.

Kádr HC Jaroměř dozná změn, produktivní útočník Aleš Hlavnička míří za prací do ciziny. Někteří starší hráči zvažují ukončení aktivní činnosti. Patří mezi ně dlouholetá opora týmu Jiří Hamáček. "Je to těžké, nechci už teď říkat konečné rozhodnutí. Uvidíme, co přinese čas. Určitě se chci dále věnovat trénování dětí. Mládež tady funguje, kategorie jsou naplněné, vedení i trenéři se o to starají výborně. Čím víc dětí bude sportovat, ať už tady na hokeji nebo jinde, tím lépe," uzavírá Jiří Hamáček.

Více informací o jaroměřském hokeji najdete na stránkách www.hcjaromer.cz, na webu mládežnického oddílu www.hcmjaromer.cz nebo na klubovém facebooku.

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře