Pátek 21.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz

Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz

seznam článků
Hokejisté Jaroměře budou hrát o bronz
Strana 2
Všechny strany

Momentka NPHokejisty Jaroměře čeká v Krajské lize mužů utkání o třetí místo s Náchodem. Na základě žádosti soupeře a následné dohody obou klubů a krajského hokejového svazu se bude hrát jediný zápas do úplného rozhodnutí, a to ve středu 20. března od 18 hodin na Zimním stadionu v Jaroměři.

Svěřenci trenéra Marka Macha sehráli v semifinále vyrovnanou pětizápasovou bitvu s Novou Pakou, z postupu se nakonec radoval favorizovaný soupeř. "Že jsme nepostoupili do finále mě mrzí hlavně kvůli hráčům, kteří se rozhodli po sezóně skončit a ve středu se budou loučit se svou bohatou hráčskou kariérou, kterou s Jaroměří spojili. Finále by tomu slušelo. Nicméně za vedení klubu už nyní hodnotíme tuto sezónu jako velmi úspěšnou," neskrývá spokojenost předseda HC Jaroměř David Křepinský. "Pro nás je už účast v semifinále výborným výsledkem a pokud byl se nám podařilo obhájit loňské třetí místo, bylo by to krásné zakončení celoročního snažení a alespoň drobná náplast za vytoužený titul, který nám tak dlouho uniká," vysvětluje předseda Křepinský.

V souboji o bronz Jaroměř nečeká lehký soupeř. Náchodští hokejisté sehráli v semifinále pětizápasovou bitvu s Novým Bydžovem. Tři vzájemná utkání s Jaroměří v aktuální sezoně vyhráli, z toho dvakrát v prodloužení. Jaroměřský tým slavil jediné vítězství 5:3 v únorovém duelu, v němž ukončil svou úspěšnou hráčskou kariéru Miloš Růta.

"Obrovské díky patří jaroměřským fanouškům, kteří jsou skvělí a dokáží nám udělat domácí prostředí i na hřištích soupeřů. Touto cestou bych je chtěl pozvat tuto středu od 18 hodin na náš zimní stadion na poslední zápas. Věřím, že i s podporou fandů vybojujeme konečné třetí místo. Přijďte nám fandit a užít si rozloučení s touto krásnou hokejovou sezónou," připojuje na závěr lákavou pozvánku do ochozů předseda HC Jaroměř David Křepinský.

Více na www.hcjaromer.cz nebo na klubovém facebooku.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře