Pátek 12.červenec 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hokejisté Hronova zvítězili brankou v prodloužení

Hokejisté Hronova zvítězili brankou v prodloužení

seznam článků
Hokejisté Hronova zvítězili brankou v prodloužení
Strana 2
Všechny strany

mach

V utkání 21. kola krajské hokejové ligy přivítal Hronov na svém ledě rivala z Jaroměře. Domácí předvedli velmi kvalitní a bojovný výkon a většinu utkání svého soupeře přehrávali. Hostům se však podařilo dovést utkání až do prodloužení, ale nakonec to byli hronovští, kteří si připsali bonusový bod.

HC Wikov Hronov - HC Jaroměř 3 : 2 (1 : 1, 1 : 0, 0 : 1 - 1 : 0)

Hronov začal dobře a hned v úvodu měl více ze hry. Ve 4. minutě šel na trestnou Šakarov, ale hosté žádnou nebezpečnější akci nepředvedli. V sedmé minutě střílel z dobré příležitosti Hubáček, ale Vich skvěle zasáhl. Poté chtěl Koblížek přihrávat Merklovi, jeho přihrávku ale zachytil Fišer a vyjel proti jaroměřské brance, Koblížek nedovoleně zasáhl, akci překazil a putoval na trestnou. V čase 9:22 využil nabídnuté početní výhody Fišer a po povedené akci otevřel skóre utkání – 1 : 0. V 11. minutě zachytil kotouč Kotrč, ale jeho střela Mráčka nepřekvapila. V 15. minutě nastřelil na hronovskou branku Rudolfský a kotouč prošel Mráčkovi nešťastně mezi betony – 1 : 1. V závěru třetiny se ještě vylučovalo, současně byli na trestnou posláni Martin Franců s Vejmanem a pár vteřin před první sirénou byl vyloučený Daňo, který nakonec vyfasoval trest ve hře.

Druhou třetinu začínal Hronov v oslabení, ale na hře to nebylo znát – hostům se v přesilovce vůbec nedařilo a šance si vytvářeli spíše domácí. Nejprve musel Vich čelit nájezdu Šakarova a následně vyrážel střelu od Dudadíka. Ve 26. minutě vybojoval kotouč Martin Franců, ale na jaroměřského gólmana nevyzrál. Ve 31. minutě střílel od modré Šakarov, jeho střela ale do brány neprošla, před Vichem však čekal připravený Hubáček, který poslal kotouč za brankovou čáru – 2 : 1. V závěru třetiny měl ještě Hronov několik šancí, ale skóre se už neměnilo.

Do závěrečné třetiny vstupovali hronovští s gólovým náskokem, který se jim i přes šance nedařilo navýšit. Jaroměřští zápas rozhodně nevzdávali a v závěru zlepšili střeleckou aktivitu a několikrát prověřili hronovského gólmana. V 56. minutě se hosté po velmi rozporuplném gólu radovali z vyrovnání – 2 : 2. Ani jednomu ze soupeřů se už do konce základní části nepodařilo skórovat, a tak následovalo prodloužení.

V nastaveném čase nejprve hasil Mráček střelu od Hamáčka a poté Šakarov prověřil Vicha. Dvakrát měl ke gólu blízko Krištof, ale koncovka mu nevyšla. Na konci 4. minuty prodloužení převzal kotouč Fišer, nejprve naznačil střelu, prokličkoval kolem Novotného a skvěle zakončil, čímž rozhodl o bonusovém bodu ve prospěch domácích.

Branky: 10. Fišer (Dudadík, Martinec), 31. Hubáček (Šakarov), 64. Fišer - 15. Rudolfský, 56. Koblížek

Sestava HC Wikov Hronov: Mráček - Borůvka, Daňo, Táborský, Ježík, John, Vybíral - Šakarov, Hubáček, Vítek - Martinec, Fišer, Dudadík - Kozák, Franců Ma., Franců Mi. - Valtar, Rojšl

Foto J.Mach, archiv HC Wikov Hronov

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře