Úterý 23.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Hokej: Náchod odevzdal body v zápase s Novou Pakou

Hokej: Náchod odevzdal body v zápase s Novou Pakou

seznam článků
Hokej: Náchod odevzdal body v zápase s Novou Pakou
Strana 2
Všechny strany

hokej

Hokejisté Náchoda po vysoké prohře 0 : 5 v Jičíně chtěli v neděli na domácím ledě v dalším kole krajské ligy s Novou Pakou bodovat. V závěru zápasu však opět body ztratili.

HC Náchod - BK Nová Paka 5 : 7 (1 : 1, 1 : 3, 3 : 3)

V brance Náchoda dostal tentokrát příležitost Kolbaba. Hosté přijeli do Náchoda se zkušenými Štěpánem, Slabým a Šebkem a řadou nadějných mladíků.

Tlak domácích vycházel až do 7. minuty vniveč. Pak se trefil po nahrávce Škody Karel – 1 : 0. Za další čtyři minuty dostali domácí příležitost početní převahy dvou hráčů v poli, ale gólově ji zužitkovat nedokázali. V 17. minutě se podařilo z brankoviště vyrovnat zkušenému hostujícímu Štěpánovi – 1 : 1. V závěru byl ještě vyloučený Škoda, ale Náchod se přesilové hře ubránil.

Do druhé části vstoupil Náchod se zvýšenou aktivitou, ale přečíslení 2 na 1 v 16. sekundě třetiny Hudeček po nahrávce kapitána Vondřejce nevyužil. Skóre se měnilo ve 3. minutě zásluhou Jurča po asistenci Škody – 2 : 1. V polovině 7. minuty se podařilo srovnat skóre Barborovi, při výhodě po nedovoleném zákroku domácích – 2 : 2. V čase 7:00 byl vykázán z ledové plochy Chudý, ale po 28 sekundách byl zásluhou Zvolenského zpět ve hře – 2 : 3. Ve 13. minutě se opět trefil Barbora a Letci z Nové Paky vedli o dvě branky – 2 : 4. Pak domácí zasáhla další rána, když se zranil Leeder a musel odstoupit.

Do 3. třetiny se v brance Náchoda objevil hrdina z Jičína Mráček. Ve 2. minutě přišel faul Štěpána, na konci téže minuty našel Pánek Zemana, ten vystřelil a Jurča pohotově doklepl za Boušku a snížil – 3 : 4. V 5. minutě přišel faul Hanouska a po chvíli zvedl útočný prapor Vondřejc po nahrávce Chudého, obkroužil hostující svatyni a backhandovou ranou vyrovnal – 4 : 4. Za minutu již hosté zásluhou Příkazského znovu vedli – 4 : 5. Po minutě již bylo opět srovnáno hattrickovým zásahem Jurča po přihrávce Chudého – 5 : 5. Zdálo se, že domácí svého soupeře dostanou na kolena, jenže opak byl pravdou. Ve 13. min. si s Kuchtovou šancí ještě Mráček poradil. V 16. minutě se trefil po chybě v domácí rozehrávce Krátký – 5 : 6. A ani ne po minutě Štajner upravil na konečných – 5 : 7. Korekci nepříznivého výsledku nepřineslo ani vyloučení Hrice za zdržování hry ve 20. minutě.          

Další zápas sehrají hráči HC Náchod zítra 31. listopadu od 18 hodin na ledě HC Trutnov.

Branky Náchoda: Karel (Škoda), Jurča (Škoda), Jurča (Zeman, Pánek), Vondřejc (Chudý), Jurča (Chudý).

Statistika zápasu: vyloučení 6 : 7, využití 1 : 2, oslabení 1 : 0, střely 45 : 39, rozhodčí Padevět – Kubeček, Řezníček J., diváci 120.

Sestava Náchoda: Kolbaba (od 41. min. Mráček) – Hanousek, Pánek, Burdych, Dostál, Chudý (do 20. min.), Pavlík (4. – 40. min. Macháček) – Verner, Vondřejc, Hudeček, Škoda, Šejnoha, Karel, Leeder (od 21. min. Chudý), Jurča, Zeman

Zdroj zprávy oddílové stránky HC Náchod.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře