Čtvrtek 28.březen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Domácí tažení Hronovu vyšlo a ve středu se pokusí proměnit první mečbol

Domácí tažení Hronovu vyšlo a ve středu se pokusí proměnit první mečbol

hohr

Druhý zápas o 3. místo krajské hokejové ligy si Hronov ohlídal a ani na chvíli nepustil soupeře do vedení. Spartak sice zvládl smazat dvoubrankový náskok domácích v úvodu a poté i srovnat na 3 : 3, ale více Hronovští nepřipustili a vedou sérii 2 : 0 na zápasy, ve středu mají možnost proměnit první mečbol!

HC Wikov Hronov – TJ Sp. Nové Město n. M. 5 : 3 (2 : 2, 1 : 1, 2 : 0)

Vstup do utkání vyšel Hronovu parádně a hned v čase 1:40 šel zásluhou Fišera do vedení – 1:0. Další povedenou akci předvedl Ropický s Vítkem, ale Horáček další navýšení skóre nepřipustil. Hronov byl aktivnější a svoji snahu zúročili domácí opět v 8. minutě - hned po vhazování se kotouč dostal před Vybírala, který od modré vypálil proti Horáčkovi, střelu před brankou usměrnil Ropický a navýšil tak na 2:0. Tentokrát se však hosté nenechali zahanbit a vzápětí odpověděli, když Janoušek ujel podél mantinelu a Kolbabu prostřelil – 2:1. O několik minut později pak hosté dokázali zásluhou Ježka srovnat na 2:2. Skvělou šanci měl ještě Fišer, kterému poslal dlouhou přihrávku Táborský, ale mířil pouze do betonů.

Do druhé třetiny vstoupily oba týmy aktivně a byly k vidění dobré šance na obou stranách. V 8. minutě dokázali přesilovou hru využít domácí, když Martinec překonal hostujícího gólmana – 3:2. O chvíli později měl Martinec další slibnou příležitost, ta mu ale tentokrát nevyšla. Těsný gólový náskok domácích Spartak smazal necelé dvě minuty před koncem třetiny, když se volného kotouče před hronovskou brankou chopil Praus a zametl jej za brankovou čáru – 3:3.

V závěrečné třetině se poměrně dlouho čekalo na další gólový přísun. Nerozhodné skóre se měnilo až v 56. minutě, kdy Hornyšovu přihrávku doklepl za Horáčkova záda Vítek – 4:3. Klid na hronovskou střídačku pak vnesl v 58. minutě Fišer, který svojí bekhendovou střelou pod víko zvýšil na 5:3.

Hronov tak zvládl zvítězit i podruhé a díky tomu vede sérii 2:0 na zápasy. Další utkání se odehraje ve středu 20. února 2013 od 18:00 na ZS v Novém Městě n. M., které může být zároveň tím posledním v letošní sezóně.

Branky a nahrávky: 2. Fišer, 8. Ropický (Vybíral), 28. Martinec (Fišer, Hornyš), 56. Vítek (Hornyš, Táborský), 58. Fišer - 8. Janoušek (Řehák), 12. Ježek (Marša), 39. Praus (Ježek)

Sestava HC Wikov Hronov: Kolbaba – Daňo, Borůvka, Hornyš, Táborský, Vybíral, Ježík - Franců Ma., Hubáček, Polák – Fišer, Martinec, Dudadík – Franců Mi., Ropický, Vítek

Foto archiv HC Wikov Hronov

Přidat komentář

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek