Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Červenokostelecké juniorské volejbalistky hrát extraligu příští rok nebudou

Červenokostelecké juniorské volejbalistky hrát extraligu příští rok nebudou

seznam článků
Červenokostelecké juniorské volejbalistky hrát extraligu příští rok nebudou
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

junio1

Červenokostelecké juniorské volejbalistky se neprobojovaly do přímé baráže o extraligu juniorek. V zápase „o všechno" prohrály s hráčkami TJ Sokol Šternberk 1 : 3 a 0 : 3 na sety. I tak si ale jejich výsledky a výkony zaslouží velkou pochvalu a poděkování.

Červenokostelecké juniorky nesehrály se svými soupeřkami nejšťastnější utkání. Bojovně naladěné hráčky TJ Sokol Šternberk vyhrály první dva sety prvního zápasu poměrem 25:15 a 25:21. Naději pro červenokostelecké barvy přinesl třetí set, který naše hráčky, povzbuzovány zaplněným hledištěm, vyhrály jasně 25:12. Když ale ve čtvrtém setu prohrály těsně 22:25, bylo jasné, že nad svými zkušenými soupeřkami, z nichž některé hrají i extraligu žen, musí vyhrát v dalším zápase minimálně 3:1 na sety. To se bohužel nepodařilo a červenokostelecké soupeřky tak po setech 25:20, 25:19 a 25:13 do finálové baráže o extraligu nepostoupily.

"Musím uznat, že soupeřky byly opravdu lepší. Zaprvé měly víc zkušeností – pět hráček je na soupisce šternberského extraligového týmu žen a jedna hráčka nastupuje pravidelně v základní sestavě. Zadruhé situaci ztížilo i to, že jsme měly vlivem okolností problémy se sestavou. A možná se v rozhodujícím objevil i strach z toho, že holky můžou něčeho dosáhnout. Na každý pád ale všem hráčkám, z nichž některé nastupovaly i se zdravotními problémy, moc děkuji. Byla to pro nás nejúspěšnější sezóna, co trénujeme, dalo by se říct sezona snů," zhodnotila zápas i celou sezonu jedna z trenérek Dana Vajsarová.

Červenokostelecké juniorky si za letošek opravdu zaslouží uznání. Vždyť s přehledem postoupily do finálové skupiny I. ligy, kterou také zaslouženě vyhrály a lepšího soupeře nenašly ani v Českém poháru. A to všechno ještě v době, kdy je pouze jedna z hráček základní sestavy nejstarší ve své kategorii. Příští rok tedy budou naše juniorky bojovat o přední příčky – pokud se nestane něco neočekávaného – téměř ve stejném složení jako letos. Tým je navíc kým dále doplňovat, vždyť pět ze šesti nejlepších krajských hráček v mládežnických kategoriích jsou trénovány právě u nás. Zbývá tedy jen popřát hodně štěstí a holky, děkujeme!

Foto Tomáš Kábrt, zdroj www.cervenykostelec.cz

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře