Sobota 20.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Ostatní sporty Běh Babiččiným údolím již v neděli

Běh Babiččiným údolím již v neděli

seznam článků
Běh Babiččiným údolím již v neděli
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

beh1

Začátek dubna je tady, příroda se probouzí a láká k pohybu. Již tuto neděli budou mít nadšenci všech generací příležitost zaběhat si v úžasné jarní přírodě Babiččina údolí. První dubnová neděle je již pošesté zasvěcena oblíbené běžecké akci pro všechny věkové kategorie. Běh Babiččiným údolím opět zahajuje regionální běžecký pohár PRIMÁTOR CUP.

Běh Babiččiným údolím je otevřený běžecký závod pro celou rodinu. Tomu jsou přizpůsobeny jednotlivé kategorie závodu i odměny pro vítěze. Na nejmenší děti, které absolvují trasu dlouhou 150 metrů, čeká pohádkové pexeso, mladší dívky a chlapci doplní energii mlynářovým trdelníkem, účastníci hlavního, více než šestikilometrového závodu budou soutěžit o babiččin krajáč.

"Přijďte si zaběhat, přijďte fandit nebo se jen projít rozkvétajícím Babiččiným údolím. Kdo bude chtít, může si program zpestřit návštěvou objektů ve správě ratibořického zámku, které děkujeme za to, že nám již šestým rokem umožňuje akci uspořádat," uvedla Zdeňka Hovorková z pořádající Místní akční skupiny Mezi Úpou a Metují.

Závodní kancelář v kuželníku u Panského hostince bude otevřena v neděli 7. dubna od 8:15 hodin. Startovní listiny se uzavírají 30 minut před začátkem závodu.

Bližší informace o Běhu Babiččiným údolím spolu s podrobným harmonogramem naleznete na www.masmum.cz. Až do 5. dubna se ještě můžete na závod přihlásit na webových stránkách www.sportchallenge.cz. Zde můžete rovněž průběžně sledovat stav přihlášených do jednotlivých závodů celého běžeckého poháru.

Na setkání se všemi příznivci pohybu na čerstvém vzduchu a Babiččina údolí se těší pořadatelé – MAS Mezi Úpou a Metují, oddíl atletiky SK Nové Město nad Metují, město Česká Skalice a Primátor a. s. Náchod.

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře