Neděle 21.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Ostatní kultura Základna tanečního klubu TAK Dance Jaroměř se rozrůstá

Základna tanečního klubu TAK Dance Jaroměř se rozrůstá

seznam článků
Základna tanečního klubu TAK Dance Jaroměř se rozrůstá
Strana 2
Všechny strany

fotomixPo letní prázdninové pauze se naplno rozjela soutěžní taneční sezóna v klubu TAK Dance Jaroměř. Jeho členská základna se už velmi rozrostla. Klub má již sedm pravidelných účastníků soutěží vypsaných Svazem učitelů tance České republiky. Nově jsme začali trénovat třikrát týdně a dobré umístění párů na sebe nenechali dlouho čekat.

Taneční páry jaroměřského klubu v polovině října vyrazily do Přelouče na soutěž O Přeloučskou věž. "Hatrick Fíka s Péťou, neboli tři 1. místa, 3. místo pro Matyho s Míšou a další umístění jsou skvělým důkazem zlepšení práce na tréninku," komentoval medaile svých svěřenců Tomáš Chmel, který klub vede spolu se svojí manželkou Kateřinou.

V kategorie Děti 2. kombinace obsadil Matěj Chmel a Michaela Zvolánková 3.místo, v kategorii Junioři 1. standardní tance Filip Chmel a Petra Filounková 7.místo, Dominik Kříž a Ivana Koubková 9.místo a Oldřich Boháč a Ladislava Třasáková 11. místo. Kategorie Junioři 1. latinskoamerické tance - Filip Chmel a Petra Filounková 1. místo, Dominik Kříž a Ivana Koubková 13. - 14. místo a Oldřich Boháč a Ladislava Třasáková 15 .místo. Kategorie Junioři 2. standardní tance - Michal Valeš a Pavlína Čižmářová 7. - 8. místo, Oldřich Boháč a Ladislava Třasáková 9. - 10. místo.Kategorie Junioři 2. latinskoamerické tance - Filip Chmel s Petrou Filounkovou opět obsadili 1.místo, Oldřich Boháč a Ladislava Třasáková 9 .místo, Michal Valeš a Pavlína Čižmářová 11. - 12.místo. Kategorie Junioři 2. Kombinace tanců - Filip Chmel a Petra Filounková 1.místo, Dominik Kříž a Ivana Koubková 7. - 8. místo, Michal Valeš a Pavlína Čižmářová 9. místo a Oldřich Boháč a Ladislava Třasáková 10. - 11.místo.

O čtrnáct dní pozděli jaroměřští tanečníci startovali v Chrudimi na soutěži O chrudimskou loutku. "V Chrudimi se vrátil po nemoci do hry i Fanda s Amélkou. Tato soutěž byla pouze v kombinaci tanců a tak jsme zde nemohli prokázat všechny naše taneční dovednosti. František Koláčný a Amélie Cejnarová získali 3. místo v kategorii Děti, 7. místo v kategorii Junioři a 4. místo v kategorii Junioři 2," vyjmenoval nejlepší umístění svých svěřenců Tomáš Chmel a dodal plány na listopad.

"V listopadu máme naplánované další dvě soutěže po celé České republice, a tak to půjde každý měsíc. Z výsledků je jasné, že s námi užší špička nejlepších tanečníků musí nekompromisně počítat, už i proto, že se účastníme soutěží s úplně největším počtem soutěžních párů a kvalita našeho tance neustále stoupá vzhůru. Naší předností je skvělá parta mladých tanečníků, kteří si na soutěžích vzájemně fandí a pomáhají," řekl Tomáš Chmel.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře