Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Ostatní kultura Taneční páry z oddílu TAK Dance Jaroměř se zúčastnili soutěže ve Skutči

Taneční páry z oddílu TAK Dance Jaroměř se zúčastnili soutěže ve Skutči

seznam článků
Taneční páry z oddílu TAK Dance Jaroměř se zúčastnili soutěže ve Skutči
Strana 2
Všechny strany

chmelTři dětské taneční páry z oddílu TAK Dance Jaroměř v sobotu startovaly ve Skutči u Chrudimi na jedné ze série soutěží Svazu učitelů tance. Jaroměřský oddíl zde reprezentovali František Koláčný a Amélie Cejnarová, Matěj Chmel a Kristýna Mrázová a také Oldřich Boháč a Ladislava Třasáková.

"V kategorii Děti 2 kombinaci tančil Fanda s Amélkou a Matěj s Kristýnkou. Do finále se probojovali František Koláčný s Amélií Cejnarovou, kteří se umístili na 4. místě, těsně pod stupni vítězů. Finále se již i na jiných soutěžích účastní pravidelně a myslím si, že o tomto páru ještě uslyšíme, protože v celorepublikovém žebříčku stoupl již na 9. místo. Matěj Chmel a Kristýna Mrázová obsadili 9. místo v semifinále," zmínil výsledky svých svěřenců trenér oddílu Tomáš Chmel, který malé tanečníky vede spolu se svojí ženou Kateřinou.

V juniorské kategorii si zatančily dva zmíněné dětské páry i Oldřich Boháč a Ladislava Třasáková. V kombinaci byl nejúspěšnější František Koláčný s Amélií Cejnarovou na 10. místě v semifinále, dále na 17. místě Oldřich Boháč s Ladislavou Třasákovou a na 18. místě Matěj Chmel s Kristýnou Mrázovou.

V dalších kategoriích tančil už jen Oldřich s Ladislavou. V kategorii Junior latina skončil tento pár na 16. místě, v Juniorech standart na 15. příčce a v kategorii Mládež v kombinaci na 9. místě, kdy tančili s páry i o sedm let staršimi.

"Poslední soutěží, kterou se rozloučíme s letošní taneční sezónou bude soutěž v Pardubicích. A pak již následují zasloužené taneční prázdniny. Všem touto cestou děkuji za vzornou reprezentaci našeho klubu a města Jaroměř a také za skvělé výsledky a zážitky spojené s tanečními výkony. S Kačenkou děkujeme za přízeň a již teď se těšíme na příští taneční sezónu 2013/2014," ocenil výkony malých jaroměřských tanečníků Tomáš Chmel.

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře