Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Ostatní kultura Leden láká na zajímavé akce ve Vile Čerych

Leden láká na zajímavé akce ve Vile Čerych

seznam článků
Leden láká na zajímavé akce ve Vile Čerych
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Všechny strany

Indie VČPrvní měsíc v roce, tedy leden, bude patřit cestovatelským přednáškám. Nabídneme vám však i další vyžití v podobě koncertu či Relaxačního malování suchým pastelem.

Ve čtvrtek 10. ledna jste zváni na koncert Zimní pohlazení. Ten pro vás připravili žáci z pobočky ZUŠ B. Smetany Nové Město nad Metují. Nebude chybět ani Česká mše vánoční od Jana Jakuba Ryby. Vstupné je dobrovolné.

Další čtvrtek 17. ledna bude patřit cestovatelské přednášce o Severní Indii. Redaktor Tomáš Plecháč vás provede jednou z největších metropolí na světě Dillí, "růžovým městem" Jaipur, "modrým městem" Jodhpur v pouštním státě Rajasthan, významnými poutními místy Ajmer, Pushkar, a dvoumilionovou Agrou s proslulými památkami: Červenou pevností i slavným Taj Mahalem. Vstupné je 60 Kč.

Pátek 18. ledna se ponese v duchu relaxace spojené s malováním. Při dalším z Relaxačních malování si namalujeme suchým pastelem labuť na hladině vody a také grafickou stylizaci symbolu lásky. V případě zájmu si rezervujte místo na tel. 730 127 885. Kurzovné činí 350 Kč a výtvarné pomůcky 100 Kč, pokud nemáte vlastní.

Poslední lednovou akcí, na kterou vás k nám srdečně zveme, je přednáška o Černé Hoře. Přednášet bude paní Kateřina Voňková. Vstupné 60 Kč.

A na závěr ještě jedna pozvánka. Do 9. ledna máte možnost shlédnout výstavu, která se nenachází v prostorech Vily, ale v Regionálním informačním centru v České Skalici. Je však s Vilou Čerych pevně spjatá, protože se věnuje kromě výročí 20 let založení infocentra také výročí 15 let založení Centra rozvoje Česká Skalice a 10 letům provozu infocentra pod hlavičkou naší organizace. Pro upřesnění uvádíme, že Centrum rozvoje Česká Skalice provozuje vzdělávací středisko Vilu Čerych a věnuje se mimo jiné zvelebování jak vily, tak její přilehlé zahrady.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře