Úterý 23.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Ostatní kultura Komedie Jedlíci aneb Sto kilo lásky zveřejnila trailer

Komedie Jedlíci aneb Sto kilo lásky zveřejnila trailer

jedlici

Film režiséra Tomáše Magnuska, který se natáčel i v Náchodě, komedie o skupině lidi, kteří se rozhodnou zhubnout, má na internetu svůj trailer. Komedie, která má váhu, jak zní podtitul Jedlíků, v níž se objeví Dagmar Patrasová, Ivana Andrlová, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Luboš Xaver Veselý, Tomáš Magnusek nebo Ilja Racek.

Film, který se natáčel loni v létě v Praze, Náchodě, Rychnově nad Kněžnou a Dačici, sice čeká ještě několik jarních dotáček, ale jinak je již téměř dokončen. A kromě toho, že nabízí úsměvný příběh o tom, že není důležité vypadat jako ze žurnálu, ale být smířený sám se sebou, se v něm na filmová plátna vracejí Dagmar Patrasová a Ivana Andrlová. "A bude to comeback, který možná nikdo nečeká," říká režisér a producent snímku Tomáš Magnusek. "Od obsazení obou dam mě většina lidí zrazovala, ale když se pak při natáčení jedné dojemné scény, v níž Dagmar Patrasová odmítá lásku mladšího muže, rozbrečela klapka, uznali, že se pletli." Těšit se prý můžeme také na výkony neherce Milana Cháry v roli bývalé rockové hvězdy, stejně jako na cameo roli hudebníka Petra Jandy.

Komedie Jedlíci aneb Sto kilo lásky, která vznikla podle scénáře filmového publicisty Davida Laňky, vypráví příběh pětice hrdinů, kteří přijíždějí do právě otevřeného hotelu s cílem zhubnout. Tomáš (Tomáš Magnusek) se bojí, že jeho břicho bude časem větší než láska jeho atraktivní ženy k němu. Lenku (Dagmar Patrasová) právě podvedl manžel (Václav Svoboda). George (Milan Chára) býval slavnou rock´n´rollovou hvězdou, která začne plánovat velkolepý comeback. Veronika (Ivana Andrlová) je letitá zpěvákova fanynka, která hubnoucí kúru podstoupí jen proto, aby byla svému idolu nablízku. Jediný Luboš (Luboš X. Veselý) je zde proti své vůli. Jako rozhlasový moderátor uzavřel sázku, že když prohraje, podstoupí "zeštíhlení". A tak tu teď všichni podstupují nejroztodivnější procedury a cvičení pod dohledem terapeuta Mirka (Karel Heřmánek Jr.), sestřičky Simony (Kamila Nývltová) a primáře (Martin Stropnický), který všem pije krev.

Nová česká filmová komedie Jedlíci aneb Sto kilo lásky vstoupí do kin 2. května 2013.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře