Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Ostatní kultura I letos se v Náchodě uskuteční celorepubliková akce Den dobrých skutků a Muž roku

I letos se v Náchodě uskuteční celorepubliková akce Den dobrých skutků a Muž roku

seznam článků
I letos se v Náchodě uskuteční celorepubliková akce Den dobrých skutků a Muž roku
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

3Jak už je tradicí, tak i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě Den dobrých skutků a Muž roku. Na 26. a 27. srpna 2016 je pro návštěvníky Městského divadla Dr. J. Čížka připraven kulturní program v podobě koncertu známých osobností. Letos pošestnácté i exkluzivní soutěž Muž roku České republiky.

Celý výtěžek bude věnován Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují, vítězovi Muže roku 2009 Martinovi Zachovi na jeho rehabilitaci, Stacionáři Cesta v Náchodě a Domovu na Třešňovce v České Skalici.

Letošní záštitu nad touto akcí převzali předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček, MVDr. Pavel Bělobrádek vicepremiér pro vědu, výzkum a inovace, starosta města Náchod Jan Birke, hejtman Královéhradeckého kraje Bc. Lubomír Franc, místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková a Radek Jakubský, předseda rady oblasti okresu Náchod Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje. Pořadatelé jsou David Novotný za podpory CAST ME Praha, ART4Promotion České Budějovice a Město Náchod.

Posedmnácté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2016, která se uskuteční v pátek 26. srpna 2016 od 20 hodin. Z celkového počtu přihlášených, letos se přihlásilo 821 uchazečů, bylo vybráno dvanáct finalistů z celé České republiky. Při finále se utkají v disciplínách jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle 69SLAM a volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen. Modely předvedou formou casual oblečení a obleků od společnosti Bernhardt, jejichž obchod najdete v pasáži Černá růže v Praze.

Celým večerem bude provázet Sandra Parmová a Karel Voříšek. O vlasy a make up se postarají specialisté ze salonu Bello by Pity. Režisérkou večera je Renata Říhová a choreografka Daniela Lebedová. Vítěz získá víkendový pobyt v Hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují, voucher od plastického chirurga Patrika Paulise, členství ve fitness Kotva v Praze, voucher od cestovní kanceláře Firo Tour či účast na mezinárodní soutěži Mister International a řadu dalších hodnotných cen. Další vítězové poletí reprezentovat na mezinárodní soutěže Mister Global a Mister Universe.

"Letos posedmé bude Českou republiku reprezentovat vítěz Muže roku na soutěži Mister International. Je to pro mě velká čest, že vítězové odletí na mezinárodní soutěže reprezentovat naši zemi," řekl David Novotný.

Mezi přihlášenými na letošního Muže roku převládali podnikatelé, studenti a barmani. V porotě zasednou významné osobnosti z kulturního, společenského a politického života jako Daniela Šinkorová, Zuzana Bubílková, Andrea Andrei, Hana Křížková, Jana Šulcová, Kateřina Kornová, Miluška Bittnerová, Tereza Pergnerová, Lumír Olšovský, Pavel Trávníček, Monika Fialková, Michaela Dolinová, Eva Hrušková, Mirek Šimůnek, Jana Bobošíková, Muž roku Jakub Kraus, Muž roku Martin Zach, vítězky České Miss a další celebrity. Na slavnostní večer zavítá také vítěz Mister International Pedro Mendes.

Během pátečního finálového večera vystoupí Ilona Csáková, Leona Machálková, Michaela Nosková, Marián Vojtko, Felix Slováček ml. a Marcela Holanová.

Na sobotní večer je letos od 18 hodin připraven koncert osobností – Marián Vojtko, Míša Nosková, Hana Křížková, Nelly Řehořová, Felix Slováček ml., Marcela Holanová. Koncert je určen postiženým dětem a lidem, kteří do Náchoda zavítají na koncert z celé České republiky ze stacionářů, ústavů a dětských domovů.

Generální partneři akce jsou: ITALMOTO – italský styl a vášeň, Bernhardt – vás osobní krejčí od roku 1936, plastický chirurg Patrik Paulis, MKMM CLUB Praha, MKMMM RECORDS Praha, Beauty Potion – www.beautypotion.eu, Claritas s.r.o. Kutná Hora, Dream Team www.dreamteam.cz, Tiskárna V&H Print Hlávko Nové Město nad Metují, Penzion Patrik Náchod, Hotel Rajská zahrada Nové Město nad Metují, Královéhradecká lékárna, Batist Medical Červený Kostelec a TGI Fridays, to nejlepší z pravé americké kuchyně v Praze.

Fotografie je ze soutěže Muž roku 2015

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře