Neděle 14.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Ostatní kultura Dětský pár Chmel - Filounková z Jaroměře vytančil tři medaile na Vysočině

Dětský pár Chmel - Filounková z Jaroměře vytančil tři medaile na Vysočině

seznam článků
Dětský pár Chmel - Filounková z Jaroměře vytančil tři medaile na Vysočině
Strana 2
Všechny strany
tanec1Taneční pár Filip Chmel – Petra Filounková, kteří reprezentují jaroměřský klub TAK Dance, získal minulou neděli tři medaile na soutěži vypsané Svazem učitelů tance ČR v Chrasti u Chrudimi nazvané Taneční festival Vysočina.

Soutěže Taneční festival Vysočina se účastnily dva páry jaroměřského tanečního klubu Filip Chmel – Petra Filounková (oba 12 let) a Michal Valeš – Pavlína Čižmářová (12 a 13 let). Oba páry soutěžily v samostatné pohárové soutěži v české polce do 15 let a soutěže juniorské kategorie (12-15 let) Junioři LAT (latinsko-americké tance) a Junioři STT (standartní tance).

Filip Chmel s Petrou Filounkovou navázali na prvenství v poslední soutěži v loňském roce v České Lípě a v samostatné pohárové soutěži v české polce obhájili zlatou příčku i zde v Chrasti. Valeš s Čižmářovou obsadili 9. - 10. místo.

"Filip Chmel s Petrou Filounkovou si ještě navíc zatancovali v kategorii Mládež LAT (16-20 let). Pár se kvalifikoval až do finále, kde obsadil konečné 2. místo, což byl mezi staršími páry opravdový úspěch. Porazil i páry z Kutné Hory, které patří ve svých kategoriích ke špičce," komentoval úspěch svých svěřenců trenér TAK Dance Jaroměř Tomáš Chmel.

Úspěchem byla i další finálová účast Chmela s Filounkovou ve své věkové kategorii Junioři LAT. I zde si vytancovali stříbrnou medaili. Lepší byl pouze pár z Havlíčkova Brodu. Ve stejné kategorii se druhý jaroměřský pár Valeš - Čižmářová umístil na 13. místě a tím si také připsal další body do celorepublikového žebříčku Hobby Dance.

"V kategorii Junioři STT se Michal s Pavlínou umístili na 14. místě a Filip s Petrou postoupili do semifinále a obsadili 8. příčku. Za trenéry jsme rádi, že se práce s dětskými a juniorskými páry konečně projevuje na výsledcích a chceme moc poděkovat oběma párům za vzornou reprezentaci našeho klubu i našeho města Jaroměře v celorepublikovém měřítku," dodal spokojený Tomáš Chmel, který v klubu TAK Dance Jaroměř trénuje spolu se svojí manželkou Kateřinou.      

obrazek_10

obrazek_10
zpět na článek

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře