Pondělí 15.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Ostatní kultura Den dobrých skutků a Muž roku 2012

Den dobrých skutků a Muž roku 2012

muz

Jak už je tradicí, tak i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě Den dobrých skutků a Muž roku. Na 24. a 25. srpna 2012 je pro návštěvníky Městského divadla Dr. J. Čížka připraven kulturní program v podobě koncertu známých osobností - Světlany Nálepkové, Michaely Dolinové, Míši Noskové, Petra Kotvalda, Ivany Jirešové a zpěvačky Misty.

Celý výtěžek bude věnován Stacionáři Nona v Novém Městě nad Metují, vítězovi Muže roku 2009 Martinu Zachovi na jeho rehabilitaci a Ústavu sociální péče v České Skalici. Počtvrté se bude volit i Muž roku Slovenské republiky. Letošní záštitu převzali ministr sociálních věcí Jaromír Drábek, Slovenský institut v ČR, starosta města Náchod Jan Birke, hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc, místopředsedkyně kontrolního výboru Poslanecké sněmovny Hana Orgoníková, senátor Petr Pakosta, místopředsedkyně zdravotního výboru PS Soňa Marková, starosta města Kudowa Zdroj Czeslaw Krecichwost a poslanec Bohuslav Sobotka. Pořadatelé jsou David Novotný za podpory Jaro Management Praha, I M model Bratislava, Wiggo.cz, Renaty Říhové z Pardubic a Petry Jansové.

Potřinácté se v pátek 24. srpna od 20 hodin uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2012. Z celkového počtu přihlášených 768 uchazečů, bylo vybráno dvanáct finalistů, kde bude soutěžit osm pánů z ČR a čtyři finalisté ze Slovenska. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen. Celým večerem bude provázet Eva Decastelo. Letos potřetí bude Českou i Slovenskou republiku reprezentovat vítěz Muže roku v soutěži Mister International.

V porotě zasednou významné osobnosti z kulturního, společenského a politického života jako je Vlaďka Erbová, Michaela Dolinová, Tomio Okamura, Světlana Nálepková, Iveta Lutovská, Eva Jurinová z TV Metropol, Štěpánka Duchková, Daniela Písařovicová, Inna Puhajková, Martina Gavriely, Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská, Česká Miss Earth Tereza Fejksová, Dominika Mesárošová, Katka Kristelová, Lumír Olšovský, Hana Svobodová, finalistka České Miss Kateřina Votavová, Jana Bobošíková, Muž roku Martin Gardavský, Muž roku Martin Zach, Tomáš Magnusek, Naděžda Krupská, Julie Zugarová a další celebrity. Ze Slovenských celebrit zavítá Gabika Dzuriková.

Během pátečního finálového večera vystoupí Ivana Jirešová, Markéta Konvičková, Kamila Nývltová, Miloš Novotný, Mista, Victoria, DeFuckTo a Santiago Ferreira.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře