Středa 6.prosinec 2023

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Ostatní kultura Chcete na Chantal Poullain, Dana Bártu, Jedlíky čokolády nebo Jana Potměšila? Vstupenky jdou do předprodeje

Chcete na Chantal Poullain, Dana Bártu, Jedlíky čokolády nebo Jana Potměšila? Vstupenky jdou do předprodeje

bartaV úterý 1. listopadu v 19 hodin začal předprodej na čtyři ze šesti akcí kulturní sezóny Náchodský SWING uvádí 2016/2017.

První akce kulturní sezóny Náchodský SWING uvádí se sice uskuteční až v březnu, vstupenky na čtyři ze šesti akcí si však můžete zakoupit už od 1. listopadu. Předprodej prostřednictvím rezervačního systému Kupvstupenku.cz začal tento den v 19 hodin.

A na co se můžete v osmé kulturní sezóně časopisu Náchodský SWING těšit? Prvním kusem budou 2. března báječní Jedlíci čokolády s Pavlou Tomicovou, které do Městského divadla v Náchodě přiveze soubor královéhradeckého Klicperova divadla. 17. března se v divadle v Červeném Kostelci objeví svérázná čtveřice dlaždičů z Divadla Na Jezerce v komedii Práskni do bot a 14. dubna se vrátíme do Beránku na koncert výjimečného Dana Bárty a Robert Balzar Tria.

V Beránku zůstaneme i na začátku května, kdy 3. potěší hudební komedie podle populárního animovaného seriálu Smolíkovi s Evou Holubovou, Bobem Kleplem a dalšími všechny generace. Kultovní představení Růže pro Algernon s vynikajícím Janem Potměšilem v hlavní roli si budeme moci vychutnat 16. května v červenokosteleckém Divadle J. K. Tyla. Letošní sezóna pak tradičně skončí v červnu, přesněji 24. na zámku v Novém Městě nad Metují, kde zazní francouzské šansony v podání úžasné Chantal Poullain. Více informací najdete na www.nsuvadi.cz .

Zdroj www.nachodskyswing.cz

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře