Pondělí 24.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Ve středu začíná hudební festival Brutal Assault

Ve středu začíná hudební festival Brutal Assault

Email Tisk PDF

brutVe středu 9. srpna 2017 v Josefově opět začíná hudební festival Brutal Assault, na kterém policisté očekávají velkou návštěvnost příznivců metalové hudby z celé Evropy. Policie proto činí odpovídající opatření k zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti jak návštěvníků festivalu, tak samotných obyvatel Josefova a Jaroměře.

Po dobu konání festivalu bude všude zvýšený počet hlídek. Už ve středu dopoledne do vyrůstajícího stanového městečka v Josefově zavítají členové policejního antikonfliktního týmu (AKT), kteří budou připraveni poradit a pomoci jak návštěvníkům festivalu, tak i obyvatelům Josefova. Pro lepší komunikaci s návštěvníky z Polska bude společně s českými policisty na festivalu vypomáhat také několik polských policistů.

Policie pro návštěvníky festivalu připravila vícejazyčné letáky s varováním před krádežemi a důležitými kontakty. Nad jejich bezpečností budou bdít i policejní hlídky ozbrojené dlouhými zbraněmi. Společně s organizátory policisté udělali i několik opatření v dopravě. Asi polovina ulic v Josefově bude, stejně jako v předchozích letech, uzavřených a stanou se z nich improvizovaná parkoviště pro návštěvníky festivalu. Při jízdě po městě a parkování je proto nutné řídit se pokyny policie a organizátorů.

"Motoristům, kteří hodlají jen projíždět a nemusí přímo zajíždět do Josefova či Jaroměře, pak doporučujeme, aby zvolili alternativní trasu. Vyhnout se Josefovu radíme zvlášť v pátek a v sobotu navečer, kdy se očekává velký nápor návštěvníků na koncerty hlavních kapel. Další dopravní komplikace mohou všem hrozit v neděli 13. 8. 2017 po skončení festivalu, kdy se budou návštěvníci festivalu během dne rozjíždět do svých domovů," uvedla policejní tisková mluvčí Eva Prachařová.

Policisté budou monitorovat i trasy pěších návštěvníků festivalu od vlakového nádraží a autobusových zastávek. V případě potřeby se na policisty obracejte prostřednictvím tísňového volání 158 a 112, nebo osobně na nejbližší policejní hlídku.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře