Sobota 20.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko V pondělí začne v Královéhradeckém kraji Týden vzdělávání dospělých

V pondělí začne v Královéhradeckém kraji Týden vzdělávání dospělých

Email Tisk PDF

logoDruhý listopadový týden již tradičně patří v Královéhradeckém kraji akci, která propaguje další vzdělávání. Týden vzdělávání dospělých ve dnech 10. – 14. listopadu 2014 opět nabídne zájemkyním a zájemcům pestrou nabídku seminářů, přednášek, ukázkových hodin, tvořivých dílen a dalších zajímavých aktivit.

Příležitosti k dalšímu vzdělávání představí školy, soukromé vzdělávací společnosti, neziskové organizace a další subjekty, které se zabývají celoživotním vzděláváním, podporou kariérního a osobnostního rozvoje, ale i zdravého životního stylu či působí v oblasti kultury a volného času. Akce Týdne vzdělávání dospělých mohou zájemci navštívit v Hradci Králové, Rychnově nad Kněžnou, Dobrušce, Kostelci nad Orlicí, Trutnově, Vrchlabí, Horním Maršově, Jičíně, Náchodě a Meziměstí. Záštitu nad akcí převzal hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc.

Zájemci mohou navštívit tradiční ukázkové hodiny jazyků, seznámit se s nabídkou rekvalifikací, zlepšit své počítačové dovednosti, dozvědět se, jak pečovat o své tělo a duši, či si vyzkoušet zručnost v tvořivých dílnách nebo se dozvědět něco nového na přednáškách věnovaných dobrovolnictví, cestovatelským zážitkům, pěstounské péči a dalším zajímavým tématům.

Veškeré aktivity realizované v rámci Týdne vzdělávání dospělých jsou pro účastníky akcí bezplatné. Kompletní program Týdne vzdělávání dospělých 2014 v Královéhradeckém kraji je dostupný na http://www.kr-kralovehradecky.cz/ , informace o průběhu Týdnů vzdělávání dospělých v ČR zájemci současně naleznou na webu www.tydnyvzdelavani.cz , provozovaném Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR, pod jejíž záštitou se Týdny vzdělávání dospělých v České republice pořádají a která je nositelem ochranné známky Týdny vzdělávání dospělých®.

I v letošním roce je hlavním organizátorem Týdne vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji Úřad práce ČR - krajská pobočka v Hradci Králové a kontaktní pracoviště v Jičíně, Náchodě, Rychnově nad Kněžnou a Trutnově. Na zajištění akce se podílí také Královéhradecký kraj, který plní úlohu zadavatele, a současně garant akce Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře