Pátek 19.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Uchazeči podali tři nabídky na dostavbu náchodské nemocnice

Uchazeči podali tři nabídky na dostavbu náchodské nemocnice

Email Tisk PDF

DSC 2533Obálky s nabídkami, které podali uchazeči o zakázku "Oblastní nemocnice Náchod – I. etapa modernizace a dostavby", se v pondělí dopoledne otevíraly v Brně. Sešly se celkem tři nabídky, které budou nejdříve vyhodnoceny podle kritérií a následně posouzeny z hlediska splnění podmínek účasti, z hlediska splnění zadávacích podmínek a z hlediska mimořádně nízké nabídkové ceny.

"Dnes jsme dospěli k hmatatelnému výsledku. Je to skutečně průlomový okamžik, protože jsme mnohem blíž k tomu, abychom mohli na jaře příštího roku začít stavět dva zcela nové pavilony. Náchodská nemocnice, která je největší z krajských zdravotnických zařízení, konečně získá adekvátní prostory a vybavení pro svou širokou spádovou oblast. Předpokládám, že smlouvu s vítězným uchazečem podepíšeme počátkem příštího roku," zhodnotil hejtman Jiří Štěpán.

"V 10 hodin a 10 minut byly otevřeny jednotlivé nabídky k první etapě modernizace Oblastní nemocnice Náchod. Tomuto okamžiku ale předcházelo více než tři čtvrtě roku náročných příprav a intenzivních jednání s projektantem, lékařským a dalším odborným personálem a dalšími subjekty. Bez nich a bez velkého nasazení pracovníků odboru investic bychom neměli šanci tento projekt úspěšně ukončit. Nakonec se přihlásili tři uchazeči. V tuto chvíli bude probíhat posouzení a hodnocení nabídky, která byla ekonomicky nejvýhodnější, což je pro tuto chvíli konsorcium společností GEOSAN GROUP, a. s. a BAK stavební společnost, a. s. Pokud bude celková zakázka vysoutěžena, bude vpořádku, tak by se mělo začít stavět na jaře roku 2018," informoval radní pro oblast investic Václav Řehoř.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře