Pátek 19.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Tři nehody, dvakrát viník ujel, třetí řídil pod vlivem alkoholu

Tři nehody, dvakrát viník ujel, třetí řídil pod vlivem alkoholu

Email Tisk PDF
seznam článků
Tři nehody, dvakrát viník ujel, třetí řídil pod vlivem alkoholu
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

ne2Policisté z dopravního inspektorátu v Náchodě vyjížděli v úterý 27. prosince 2016 ke třem dopravním nehodám. Jednu provázel alkohol a lehké zranění samotného nezodpovědného řidiče, v ostatních dvou případech policisté pouze sbírali stopy a zjišťovaly stav poškozených automobilů a nemovitostí.

K nehodě s lehkým zraněním vyjížděli už o půl čtvrté ráno do Vrchovin u Nového Města nad Metují. Řidič osobního vozu Škoda Octavia jedoucí směrem na Náchod nezvládl průjezd prudkou levotočivou zatáčkou a dostal smyk. Poté vyjel mimo vozovku a převrátil se s autem o skalnatý břeh, který lemuje pravý okraj vozovky. Při nehodě se lehce zranil pouze 25letý řidič vozu, který jel v autě sám. Dechová zkouška vzápětí odhalila, že mladíkovi s řízením vozu "pomáhal" i alkohol, přístroj ukázal 1,5 promile v jeho dechu. Dopravní nehodu policisté dále vyšetřují.

"Další dvě nehody nezůstaly zrovna dobrými vizitkami řidičů, kteří byli jejich viníky, neboť ani k jedné se nikdo nepřihlásil. Jedna z nich se stala už v předvánočním čase, v noci z 21. na 22. prosince v Červeném Kostelci a majitel domu ji přišel nahlásit teprve nyní. Neznámý pachatel mu s vozidlem naboural do plotu u jeho rodinného domu a ujel. Na oplocení mu vznikla škoda ve výši 5 tisíc korun. Druhá nehoda, kterou způsobil neznámý pachatel, se stala 27. prosince okolo poledne. Někdo svým autem poškodil zaparkované vozidlo Volkswagen Passat na parkovišti u sportovní haly v Jaroměři a bez ohlášení nehody z místa ujel. Majiteli vozu tím způsobil škodu ve výši 10 tisíc korun. Ani u jedné z nehod policisté alkohol z pochopitelných důvodů nezjišťovali, ale viníkům kromě náhrady způsobené škody i tak hrozí také postih, minimálně za ujetí od nehody bez ohlášení," zmínila další dvě nehody tisková policejní mluvčí Eva Prachařová.

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře