Úterý 25.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Tradiční trhy v Červeném Kostelci se konají tento víkend

Tradiční trhy v Červeném Kostelci se konají tento víkend

Email Tisk PDF
seznam článků
Tradiční trhy v Červeném Kostelci se konají tento víkend
Strana 2
Všechny strany

trhyTO víkendu 19. a 20. července se na tržnici v Červeném Kostelci uskuteční akce s názvem Tradiční trhy. Nakoupit zboží vlastnoručně vyrobené prodejci, občerstvit se a poslechnout si i příjemnou hudbu budeme moci v sobotu i v neděli od 9 hodin. Prodejní doba skončí v sobotu v 17 hodin a o hodinu později zahraje Swing sextet. V neděli se skončí s prodejem v 16 hodin a od 17:30 hodin nás čeká kapela Trautengrass. Po oba dva dny jsou také připraveny atrakce pro děti.

Tradičních trhů se zúčastní 19 prodávajících. Prodávaný sortiment bude vlastní výroba každého prodejce – v nabídce bude např. keramika, mýdla, svíčky, textil, šperky, šité hračky, dřevěné výrobky, malované kameny, rakytníkové produkty, koření, ale dokonce zde budou i francouzské speciality jako sýry a sušené maso a klobásy.

Místní hasiči zde budou mít stánek s posezením, u kterého si budete moci dát kávu, víno, pivo i nealko a k jídlu guláš atd. U francouzských specialit vám nabídnou jehněčí kýtu na grilu. Děti, ale i dospělí, si zde budou moci také namalovat magnetku nebo keramiku. Uvidí zde výstavu obrazů manželů Michalicových, kteří jezdí po České republice a učí v kurzech malování s názvem Za jeden den malířem. Tento minikurz proběhne i zde, a to v městské výstavní síni.

Je pro vás připraven i hudební program. V sobotu v 15 hodin zahájí toto hudební odpoledne kapela Úlet, poté vystoupí kapela Round Rhythm a od 18 hodin bude tento podvečer patřit kapele Swing sextet, která bude hrát do 21 hodiny.

V neděli 20. července zahájí program Pavel Rydval z Jaroměře svým kouzelnickým vystoupením, zahraje Jaroslav Kubeček a v tomto mezidobí by v rámci počasí měly vystoupit holčiny s předtančením. Od 17:30 do 19 hodin bude patřit čas kapele Trautengrass Petra Másla.

Po oba dva dny je připraven i program pro děti, tzv. Dětský den, který v sobotu mají na starost místní hasiči pod vedením Pavla Nováka a v neděli vytvoří den plný zábavy a her mé kamarádky.

www.cervenykostelec.cz

obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře