Úterý 23.duben 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 4. do 6. října

Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 4. do 6. října

Email Tisk PDF
seznam článků
Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 4. do 6. října
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Všechny strany

onegin1

Cirkusová představení, charitativní výstava, festival ptactva, Drakiáda, přímý přenos z Metropolitní opery, divadlo či vystoupení pěveckého sboru. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 4. do 6. října konají na Náchodsku.

V Náchodě Bělovsi, za Kauflandem, postavil svůj stan Cirkus Joo. Program běží i o víkendu.  pátek se začíná v 17 hodin, v sobotu a v neděli ve 14 hodin.

V rámci Světového dne hospicové a paliativní péče se koná již osmý ročník charitativní výstavy vlastnoručních výrobků darovaných od dětí a dospělých dobré vůle. Slavnostní vernisáž se uskuteční 4. října od 17 hodin ve výstavní síni Městského úřadu v Červeném Kostelci, kde bude výstava také pokračovat až do 11. října.

Ratibořice zvou v sobotu a v neděli k netradiční návštěvě zámku na konci turistické sezóny. Projdete se zámeckými interiéry a sklepením, potěšíte se krásou bohaté podzimní výzdoby zámeckých interiérů. Navíc můžete navštívit běžně nepřístupná zámecká sklepení, kde bude instalována výstava zdobených dýní a dekorací.

Česká společnost ornitologická zve milovníky přírody na terénní exkurzi. Sraz účastníků je v sobotu v 8 hodin u kina Luník v Červeném Kostelci. Můžete se těšit na procházku k místním rybníkům spojenou s poznáváním ptáků podle jejich hlasu i vzhledu a povídáním o jejich životě.

10. ročník sbírky Postavme školu v Africe se uskuteční formou zábavného dopoledne pro děti i dospělé. Začíná se v sobotu 5. října ve Smetanových sadech v Červeném Kostelci.

Drajborna sobě se jmenuje 24hodinová výstava výtvarných prací. Vernisáž se uskuteční v sobotu v 10:30 hodin v Jívce - Vernéřovicích.

Letecko - modelářský klub Trifid Česká Skalice pořádá další drakiádu pro děti i dospělé. Na modelářském letišti u Knapů v Zájezdě u České Skalice se začíná v sobotu ve 13 hodin.

Základní umělecká škola v Červeném Kostelci zve všechny srdečně na přátelské setkání dětských pěveckých sborů Červánek a Rolnička Praha. Tento prestižní pražský dětský sbor patří mezi nejlepší sbory v republice, koncertoval a soutěžil na mnoha evropských jevištích a zúčastnil se také světového hudebního festivalu v USA. Začátek koncertu je v sobotu v 18 hodin.

Evžen Oněgin - satelitní přímý přenos z Metropolitní opery v New Yorku začne v Kině vesmír v Náchodě v sobotu 5. října v 18:45 hodin. Opera je nastudována v ruském originále a uváděna s anglickými a českými titulky.

V sobotu ve 14 hodin začne slavnostní otevření hokejové Wikov arény v Hronově. Po prohlídce nové přístavby bude následovat ukázka krasobruslení, zápas nejmladších žáků a přátelské utkání mužů Hronova s Novým Městem nad Metují.

Divadelní hra Antona Pavloviče Čechova Tři sestry začne v Jiráskově divadle v Hronově v sobotu v 19 hodin. Bude to první repríza domácího Divadelního souboru Jiráskova divadla.

Pěvecký sbor moravských učitelů vystoupí v neděli od 19 hodin v Divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě. Sbor v letošním roce slaví 110 let od svého založení.

Akce, které se o víkendu konají na Broumovsku, najdete na serveru Naše Broumovsko.

Foto a video archiv Kino Vesmír Náchod 

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře