Pátek 21.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 22. do 24. listopadu

Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 22. do 24. listopadu

Email Tisk PDF

biblePohádkový bude následující víkend na Náchodsku. Na programu je jedno divadelní a hned tři loutkové pohádky. K tomu ale máme tipy na zahájení dvou výstav a koncert Pepy Lábuse.

V pátek 22. listopadu v 19 hodin bude v Galerii Luxfer v České Skalici zahájena výstava Anežky Hoškové. Její díla jsou převážně malby či práce na papíře, ale poslední dobou se nevyhýbá ani objektům, instalacím a (foto)kolážím. Výstava potrvá do konce letošního roku.

V kostele Církve československé husitské v České Skalici začne v pátek v 16 hodin Pocta svaté Cecílii. Patronku hudby již tradičně uctí flétnový soubor Fukando pod vedením učitelky Olgy Prušinovské. Společně s nimi zazpívají také žáci hudebního oboru pobočky ZUŠ v České Skalici.

Loutkářský festival v červenokosteleckém Kině Luník pokračuje v sobotu pohádkou Loutkového divadla Jiřího Polehni Byl jednou jeden...Jeden název skrývá hned tři pohádky. Představení začíná v 15 hodin.

Ve stejný den i čas, ale v zadním traktu sokolovny v Náchodě, odehraje Loutkový soubor Dětem pro radost pohádku Aladinova kouzelná lampa.

Římskokatolická farnost v Červeném Kostelci srdečně zve na Svatocecilský koncert. Svatojakubský sbor a orchestr přednesou skladby od C. Francka, G. F. Händela, L. Janáčka, Vojtěcha Říhovského a mnoho dalších. V kostele sv. Jakuba se začíná v 18 hodin.

Pepa Lábus a spol vystoupí v sobotu v náchodské Krčmě Maštal. Koncert začíná v 19:30 hodin.

V neděli 24. listopadu v 17 hodin začne v evangelickém kostele v Hronově vernisáž výstavy 400 let Bible kralické. Úvodní slovo bude mít Michal Kitta, zazpívají žáci ZUŠ Hronov. Výstava potrvá do 9. prosince.

Pohádka Loutkového souboru Dětem pro Radost Náchod Tři pohádky pro rošťáky začne v neděli v 15 hodin v Kině 70 v Novém Městě nad Metují. Tradiční nedělní podzimní představení náchodských loutkářů je vhodné pro malé i větší diváky.

Divadelní společnost Julie Jurištové se v Divadle Dr. Josefa Čížka v Náchodě představí s pohádkou O medvědu Ondřejovi. Začátek je v 15 hodin.

Akce, které se o víkendu konají na Broumovsku, najdete na serveru Naše Broumovsko.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře