Neděle 23.červen 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 18. do 20. října

Tipy na akce na Náchodsku pro víkend od 18. do 20. října

Email Tisk PDF

stasovaStrašidlení, malování mandal, hned čtyři divadelní představení či rockový koncert. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 18. do 20. října konají na Náchodsku.

Strašidlení se jmenuje tradiční akce na zámku v Novém Městě nad Metují, které se zde koná v pátek a v sobotu. V pátek uvidíte od 15 hodin pohádku v interiéru zámku a v sobotu od 18 hodin až do půlnoci jsou na programu opět divadelní představení a noční prohlídky zámku.

Renata Marie Kwoková vás zve na setkání, při kterém prožijete uvolnění a doplnění energie díky malování mandal. Ve Středisko volného času Bájo v Česká Skalici se začne v pátek v 18 hodin.

Divadlo Antonína Dvořáka Příbram uvede v pátek od 19 hodin hru Neila Simona Drobečky z perníku. V divadle v Jaroměři se v hlavní roli představí Simona Stašová.

Na rybníku Broďák u Červeného KOstelce se konají tradiční dvoudenní závody psích spřežení BONO 2013. Po oba dva dny soutěží závodníci v několika kategoriích na okruhu dlouhém 5,5 kilometrů převážně po lesních a polních cestách. Start závodu je v areálu kempu Brodský v sobotu od 12 do 16 hodin a v neděli od 10 do 14 hodin.

V sobotu 19. října ve 14 hodin začne Slavnost stromů ve Vile Čerych v České Skalici. Čeká vás výsadba dřevin v nově obnovovaném rozáriu zahrady, prvorepubliková kavárna, historické automobily, vystoupení dívčího saxofonového kvartetu ZUŠ A. M. Buxton Úpice a dobové melodie v podání flétnistek ZUŠ B. Smetany Nové Město Nad Metují – pobočka Česká Skalice.

Chvála bláznovství aneb Elling a Kjel se jmenuje divadelní hra, kterou v jaroměřském divadle uvede Karlovarské městské divadlo. Začátek je v sobotu v 19 hodin.

Jiří Bartoška se představí v hlavní roli divadelní hry Moje hra. Komedie pražského Divadla Kalich začne v Divadle J. K. Tyla v Červeném Kostelci v sobotu v 19:30 hodin.

Miloš Dodo Doležal se svým bandem a skupiny Komunál a Natřije zahrají na rockovém koncertu v sokolovně v České Skalici. Začátek je v sobotu ve 20 hodin.

Spartakus - satelitní přenos baletního představení z Velkého divadla v Moskvě začne v neděli 20. října od 16:45 hodin v náchodském Kině Vesmír. Balet je volně inspirovaný povstáním otroků ve starém Římě.

One kurde šou cypa z rádia – to nejlepší synka šikovného se jmenuje šou Rudy z Ostravy. Vystoupení v Divadle Dr. J. Čížka v Náchodě začne v neděli v 19 hodin.

Akce, které se o víkendu konají na Broumovsku, najdete na serveru Naše Broumovsko.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře