Úterý 27.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Regionální informační centrum Česká Skalice hledá logo pro svůj "rajon"

Regionální informační centrum Česká Skalice hledá logo pro svůj "rajon"

Email Tisk PDF

ceskaVe středu 23. března byla vyhlášena veřejná grafická soutěž o turistické logo regionu Českoskalicko, který zahrnuje 17 obcí s přirozeným centrem v České Skalici. Vyhlašovatelem soutěže je Centrum rozvoje Česká Skalice, o.p.s., a soutěžící, kteří podají svůj návrh do 25. dubna 2016, mohou vyhrát celkem 18 tisíc korun.

Regionální informační centrum Česká Skalice provozované obecně prospěšnou společností Centrum rozvoje Česká Skalice poskytuje již od roku 2008 své služby nejen turistům, ale také místním občanům a celému svému okolí. Letos se informační centrum rozhodlo zaměřit na zlepšení propagace uvnitř i vně regionu. Součástí tohoto plánu je i tvorba nové vizuální identity Českoskalicka. Jejím základem by mělo být právě nové logo. To bude využito na informačních a propagačních materiálech, webových stránkách, v mobilní aplikaci, na suvenýrech pro turisty a bude i jedním z komunikačních prostředků.

Zabýváte-li se grafickou tvorbou, zapojte se! Znáte někoho, pro koho by účast v soutěži mohla být zajímavá? Dejte nám o něm vědět nebo mu tuto zprávu přepošlete.

Bližší informace o soutěži naleznete na webu www.centrumrozvoje.eu , www.topdesigner.cz , případné dotazy zodpoví Radka Jansová z informačního centra ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 491 453 870) nebo sekretář soutěže Michal Kudrnáč ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , 491 451 136).

Tvorba loga je součástí celoročního projektu informačního centra, jehož cílem je budovat image Českoskalicka jako destinace s bohatou historií a možností atraktivního trávení volného času.

Zdroj www.ceskaskalice.cz

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře