Sobota 24.únor 2024

Poslední aktualizace 8.05.2019 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Náchodsko Obálky s nabídkami na modernizaci náchodské nemocnice by měly být otevřeny v pátek 23. září

Obálky s nabídkami na modernizaci náchodské nemocnice by měly být otevřeny v pátek 23. září

Email Tisk PDF

nemoTermín otevírání obálek s nabídkami na modernizaci Oblastní nemocnice Náchod je stanoven. Uchazeči o zakázku za 1,3 miliardy korun by měli dodat své nabídky nejpozději v pátek 23. září 2016 do 10 hodin dopoledne. Obálky by se pak měly otevřít bezprostředně potom. Původní termín otevření byl stanoven na 22. srpna, ale na základě dotazů byl o měsíc prodloužen.

"Fáze otevírání obálek je pro nás velký úspěch. Ani jedna ze soutěží na rekonstrukci náchodské nemocnice do této fáze ještě nikdy nedošla. Je to první krok k úspěšnému startu celého projektu, na který čekají nejen obyvatelé Náchoda a okolí, ale i zaměstnanci nemocnice," řekl radní pro oblast investic Josef Dvořák.

Ještě v úterý 13. září 2016 přitom mohly stavební firmy do půlnoci podávat žádosti o dodatečné informace, které mohly finální termín otevírání obálek odsunout. "Ještě hodinu před půlnocí jsme dostali několik žádostí o informace. V rámci jedné odpovědi jsme také museli rozhodnout o posledním dvoudenním odsunu termínu podání nabídek a finální datum otevření je tak pátek 23. září. Toto datum je konečné a nemůže už být změněno na základě dodatečné informace," doplnil radní Dvořák.

Veřejná zakázka na I. etapu modernizace oblastní nemocnice Náchod byla po provedení oprav zadávací i projektové dokumentace vyhlášena Radou Královéhradeckého kraje 6. června 2016 s maximální přípustnou částkou 1,3 miliardy korun, přičemž základním hodnotícím kritériem je výsledná cena. Původní termín otevírání obálek byl stanoven na 22. srpna 2016. Termín byl dvanáctkrát posunut. Během této doby obdržel kraj dohromady asi 170 dotazů.

Přidat komentář


Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

Pozvánka na 30. ročník pochodu Václavice – Havlovice

V sobotu 11. května 2019 se uskuteční 30. ročník pochodu Václavice – Havl...

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Návštěvníci Kuksu mohou díky unikátní mobilní aplikaci cestovat časem

Moderní doba dorazila do 300 let starého barokního areálu v Kuksu na Tru...

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Cyklobusy znovu vyjedou 1. června. Vloni je využilo téměř 72 tisíc cestujících

Krkonoše, Orlické Hory, Český Ráj i Kladské Pomezí budou o...

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Nejlepší sportovec města Trutnov za rok 2018 je Jakub Klauda

Trutnovští zastupitelé schválili návrh na udělení Sportovn...

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

Trutnov letos udělí dvě kulturní ceny

V letošním roce udělí město Trutnov hned dvě Kulturní ceny města. Jej&ia...

Doporučujeme

Vedení ON Náchod a.s. se sešlo s primáři, diskutovali současný stav i budoucnost nemocnice

doktori

Ve čtvrtek 22. února se vedení nemocnice spolu se zástupci Zdravotnického holdingu a Královéhradeckého kraje sešlo s primáři oddělení na pravidelné poradě primářského sboru. Úvod několikahodinového jednání byl věnován tradičně prezentaci ekonomického a personálního stavu této největší krajské nemocnice. Probírala se nastavená úsporná opatření, mzdová politika, investiční plány i potřeba většího zapojení zaměstnanců do dění v nemocnici. Společným cílem bylo mj. oboustranně si předat aktuální informace a nastavit pravidla další komunikace a sdílení informací uvnitř společnosti... celý článek

 

Poslední komentáře